:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C bezchmurnie

Radomski PiS zaprezentował swoją drużynę do Rady Miejskiej i Sejmiku [FOTO]

Wczoraj przy Urzędzie Stanu Cywilnego Prawo i Sprawiedliwość w Radomiu zaprezentowało swoich kandydatów do Rady Miejskiej w Radomiu oraz Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

- Dziś rozpoczynamy intensywny marsz do zwycięstwa w wyborach samorządowychw w Radomiu. To jest jedna drużyna, jak palce jednej ręki będzie zgrana, zwarta, gotowa do podejmowania wyzwań, do zmiany władzy w Radomiu. Gotowa do tego, żeby skończyć z Radomiem powiatowym, prowincjonalnym, aby mówić o pięknym, dumnym mieście, które jest stolicą regionu radomskiego, które jest 14. miastem co do wielkości w Polsce. - rozpoczął z energią Wojciech Skurkiewicz.

Następnie kandydat na Prezydenta Radomia z ramienia Prawa i Sprawiedliwości przedstawił kandydatów do Rady Miejskiej w Radomiu. I tak liderem w okręgu numer I jest Artur Standowicz, w II Dariusz Wójcik, w okręgu III Łukasz Podlewski, w IV Kinga Bogusz, a w V Karol Gutkowicz.

Następnie minister Marek Suski pogratulował Wojciechowi Skurkiewiczowi jego drużyny dla Radomia. - To ludzie o szerokich horyzontach, wielu zawodach, od młodych do doświadczonych. Ludzi, którzy dla Radomia zrobili już bardzo dużo, a teraz będą mogli zrobić jeszcze więcej. To najlepsza drużyna, jak pamiętam, od przełomu 89' roku, która startuje żeby zmienić miasto. - powiedział Marek Suski, a następnie zaprezentował kandydatów do Sejmiku Województwa Mazowieckiego - liderem listy będzie Radosław Fogiel.

Nastepnie głos zabrali przedstawiciele byłch władz miasta Radomia - posłanka Anna Kwiecień - była wiceprezydent Radomia oraz poseł Andrzej Kosztowniak - był gospodarz naszego miasta. Udzielili oni wsparcia Wojciechowi Skurkiewiczowi.

Pełna lista kandydatów do Rady Miejskiej:

Okręg nr 1

1. Artur Standowicz

2. Robert Fiszer

3. Mirosław Rejczak

4. Dariusz Chłopicki 

5. Grażyna Syta 

6. Anna Kiepiel

7. Anna Szulborska

8. Tomasz Gogacz

Okręg nr 2

1. Dariusz Wójcik

2. Piotr Kotwicki 

3. Iwona Ścibor 

4. Andrzej Sobieraj 

5. Ewa Czerwińska

6. Edyta Tkaczyk-Zych 

7. Andrzej Nowak 

Okręg nr 3

1. Łukasz Podlewski

2. Kazimierz Staszewski 

3. Marcin Kaca

4. Teresa Skoczek

5. Barbara Pokorska 

6. Krzysztof Szewczyk

7. Robert Pluta 

8. Justyna Byzdra

Okręg nr 4

1. Kinga Bogusz

2. Jerzy Pacholec 

3. Katarzyna Pastuszka-Chrobotowicz 

4. Marek Sołśnia

5. Aneta Stańczyk 

6. Krzysztof Chrzanowski 

7. Mariusz Bartosiak

8. Mateusz Kuźmiuk

Okręg nr 5

1. Karol Gutkowicz

2. Adam Bocheński

3. Małgorzata Półbratek 

4. Wiesław Mizerski

5. Marcin Majewski 

6. Agnieszka Urbańska

7. Joanna Kunowska

Pełna lista kandydatów do Sejmiku Województwa Mazowieckiego:

1. Radosław Fogiel 

2. Jakub Kowalski 

3. Agnieszka Górska

4. Jacek Wrocławski 

5. Aurelia Michałowska 

6. Jan Rejczak

7. Anna Wolszczak

8. Maciej Kosowski 

9. Ewa Białecka 


Radomski PiS zaprezentował swoją drużynę do Rady Miejskiej i Sejmiku [FOTO] komentarze opinie

  • gość 2018-09-16 17:16:00

    To są żarty.Grupa PIS lobbująca interesy żydowskie w rządzie ,NIE POLSKIE ma rządzić w mieście gdzie nie mają szacunku i uznania mieszkańców .Sprzedali się żydom i udają POLSKICH PATRIOTÓW Wo jak mówi CEJROWSKi

  • Gość - niezalogowany 2018-09-17 10:56:45

    Słowa, słowa, słowa.. A czyny zaprzeczają. Mówią, że chcą stworzyć Radom o którym będzie się dobrze mówiło, a krytykują go w TVP na całą Polskę. Chcą dokopać prezydentowi z PO, a kopią Radom i jego mieszkańców :-(

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 16:56:26

    Za duzo tych kandydatow.Po co az tylu.?Co beda robic?Przerost biurokracji.Pojdzie sie do urzedu to nic nie mozna zalatwic bo urzednicy powtarzaja jak mantre-bo przepisy bo procwdury.A zycie pisze inny scenariusz Moze by tak nagrac na kasete i zlikwidowac kilkanascie etatow w urzedzie..Panowie prezydenci chodza do pracy na ktora im sie podoba.Nie obowiazuja ich godziny pracy? Godzina dobrze po 9:00 a pabow prezydentow miasta Radomia nie ma.Ani jednego ani drugiego.A petent czeka.

Dodajesz jako: Zaloguj się