:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -3°C pochmurno z przejaśnieniami

Radomski policjant wygrał eliminacje do Konkursu „Policjant Roku Ruchu Drogowego" [FOTO]

Dobiegły końca eliminacje XXX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Roku Ruchu Drogowego”. Dziś, 14 czerwca poznaliśmy zwycięzców.

- Poziom tegorocznych zawodów był bardzo wysoki. Uczestnicy wykazali wysokie umiejętności w kierowaniu ruchem i dużą wiedzę specjalistyczną. Gratuluję uczestnikom i dziękuję za taką aktywność i zaangażowanie – powiedział do uczestników konkursu I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu Marek Świszcz.

W zmaganiach brało udział 29 funkcjonariuszy drogówki z terenu garnizonu mazowieckiego. Zawodnicy mieli do pokonania szereg konkurencji z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego czy wykazania się sprawnościami np. podczas jazdy motocyklem po torze przeszkód. Musieli także sprawdzić się podczas kierowania ruchem drogowym na skrzyżowaniu z wyłączoną sygnalizacją świetlną.

Trzecie miejsce zajął młodszy aspirant Paweł Olkowicz z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. Na drugim miejscu uplasował się młodszy aspirant Daniel Piotrowski z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. Zwyciężył sierżant sztabowy Karol Głogowski z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Laureaci pierwszego i drugiego miejsca będą reprezentowali garnizon mazowiecki w finale krajowym konkursu, który odbędzie się we wrześniu w Warszawie.

 

Karolina Kozieł

Radomski policjant wygrał eliminacje do Konkursu „Policjant Roku Ruchu Drogowego" [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się