:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Radomski wyjazd na Marsz Niepodległości

Radomscy Wszechpolacy postanowili wybrać się 11 listopada 2017 roku na Marsz Niepodległości w Warszawie.

Wyjazd cieszył się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Radomia. 50-cio osobowa grupa wyruszyła z Radomia o godzinie 11:00.

Po przybyciu do Warszawy wszyscy udali się na zbiórkę Młodzieży Wszechpolskiej. Wspólnie z innymi działaczami i sympatykami przeszli w marszu, aż na koniec trasy - na Błonia Stadionu Narodowego.

Obchody Święta Niepodległości zakończyły się bez zbędnych incydentów. Po odśpiewaniu ,,Roty'' wydarzenie dobiegło końca.

Radomski wyjazd na Marsz Niepodległości komentarze opinie

  • gość 2017-11-13 11:04:56

    No i po ciul pokazujecie tych bandytów i faszystów. Przecież to najgorszy element jaki może być. Masakra

  • Gość - niezalogowany 2017-11-13 11:19:25

    Było naprawdę świetnie, za rok też jadę. ☺

  • Gość - niezalogowany 2017-11-13 11:19:58

    No i pięknie :D fajnie, że mogłem w tym uczestniczyć tylko szkoda, że tak malo osob z naszego miasta. W przyszłym roku muszą być co najmniej dwa autokary!

  • Gość - niezalogowany 2017-11-13 12:00:07

    Jadę za rok! Polecam!

  • Gość - niezalogowany 2017-11-13 12:07:07

    Jakie to piękne ze strony ludzi z poza Polski, że przyjechali na nasz marsz :) I to nie tylko Polacy, ale także m.in. Węgrzy. Jak więc można mówić o nienawiści do innych narodów? Nie mylmy pojęć proszę Państwa. Radzę zapoznać się z definicją nacjonalizmu, faszyzmu, nazizmu i szowinizmu a dopiero potem komentować.

  • Gość - niezalogowany 2017-11-13 12:07:50

    Jakie to piękne ze strony ludzi z poza Polski, że przyjechali na nasz marsz :) I to nie tylko Polacy, ale także m.in. Węgrzy. Jak więc można mówić o nienawiści do innych narodów? Nie mylmy pojęć proszę Państwa. Radzę zapoznać się z definicją nacjonalizmu, faszyzmu, nazizmu i szowinizmu a dopiero potem komentować.

  • gość 2017-11-13 23:49:45

    Zlot gówniarzerii i nazioli ! Piłsudski wysłał by ich do Berezy.

  • gość 2017-11-14 15:51:36

    Piłsudskiego też dzisiaj co niektórzy nazwalby naziolem

  • gość 2017-11-14 19:52:58

    To zwykłe kibole a nie Patrioci, im przyświeca cel jak komuś dop.... i cieszyć się z tego faktu..... to co to było tam poszło i co to za hasło Bóg Honor i Ojczyzna i oni wiedzą co to znaczy zapewne nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I po co to jeszcze nagłaśniać czy nie macie innych tematów dużo ciekawszych

  • gość 2017-11-15 12:25:06

    Nie tykaj gościu-pajacu świętego hasła. Bóg Honor i Ojczyzna to dla Polaków świętość. Co do kiboli to mają w sobie więcej patriotyzmu niż ty. jeżeli tematy patriotyczne są dla ciebie nieciekawe to spadaj gnojku do TVNu

  • gość 2017-11-15 15:17:34

    Dla Polaków zapewne jest świętością ale niech Narodowcy nie wycierają swoich mord tym hasłem. To nic nie warta dzicz, która nie liczy się z niczym i nikim. Nie damy przyzwolenia aby tacy ludzie w przyszłości rządzili naszym Państwem. Trzeba natychmiast delegalizować ich i wreszcie będzie spokój. A ty człowieku nie wyzywaj innych od pajaców bo sam nie jesteś wiele wart taki sam jak ci kibole

  • gość 2017-11-15 20:44:08

    Dzicz stanowią tacy ludzie jak ty człowieku. Bogu dzięki tacy jak ty już niewiele w Polsce mogą. Co do marszu Niepodległości to uczestniczyło w nim 60 tys. wspaniałych ludzi. Natomiast znalazło się kilkudziesięciu prowokatorów, którzy pewnie tak jak i ty mają w nosie naszą Ojczyznę. Myślę, że w przyszłości nie będzie dla nich miejsca w tym marszu. Ciebie człowieku razi słowo pajac, a jednocześnie łatwo ci przychodzi nazywać kogoś "nic nie wartą dziczą".

  • gość 2017-11-16 10:42:55

    Kogo ty nazywasz wspaniałymi ludźmi, pytam kogo kiboli którzy biją niewinne osoby bez zdania racji. To zwykła gównarzeria która nic nie wie o naszej historii czy też tradycjach. My Polacy powinniśmy wstydzić się że mamy taką młodzież to chańba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • gość 2017-11-16 12:25:12

    Ile w tobie nienawiści człowieku

  • gość 2017-11-16 21:04:08

    Piłsudski był zamordystą ,miał w rzyci demokracje ,ale na pewno nie znosił endeckiej swołoczy.A banda prymitywnych nazioli ,gdyby potrafili czytać i mieli choć dwa zwoje we łbie , dowiedzieli by się ,że Rzeczpospolita największą potęgą była kiedy żyło w Niej wiele narodowości.

  • gość 2017-11-16 23:51:09

    Żyło sobie w Rzeczypospolitej wiele narodowości i jak to się skończyło każdy wie z historii. a jak inne narody to wspominają wystarczy popatrzeć jak nas traktują Ukraińcy czy Litwini. Wspominają wspólne państwo jako okupację.Co do nazioli to przypominam, że naziole to członkowie Narodowo Socjalistycznej Partii Robotniczej Niemiec. Narodowcy nigdy nie byli socjalistami, za to Piłsudski był.

  • gość 2017-11-17 23:37:39

    Tylko potwierdzasz moją tezę, ze narodowcy to przygłupy nie potrafiący czytać ze zrozumieniem o myśleniu przez grzeczność nie wspomnę .NSDAP ma tyle wspólnego z socjalizmem ile komuniści z wolnością ,.Rzeczpospolita potęgą była nie w dwudziestoleciu międzywojennym a wiele lat wcześniej .I jeszcze jedno ""kto w młodości nie był socjalistą to na starość będzie łajdakiem". Napisał bym przemyśl to ale wiem.że tego wymagać nie mogę:)"