:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

Radomskie SLD dołącza do prezydenta

Ważne, Radomskie dołącza prezydenta - zdjęcie, fotografia

Radomski Sojusz Lewicy Demokratycznej dołączył do Koalicji na Rzecz Zmian Radosława Witkowskiego.

Kandydaci SLD wystartują z list KWW Radosława Witkowskiego. Marcin Dąbrowski nie wystartuje w wyborach prezydenckich, zdecydował, że poprze Radosława Witkowskiego.

- Usiedliśmy do rozmów, które trwały bardzo długo. Wiemy, że miasto musi się zmieniać, musi być dynamiczne, ale również SLD musi mieć swoją reprezentację, aby można było te zmiany przeprowadzić. Dlatego wyszliśmy z założenia, że najpierw miasto, potem partia. Znaleźliśmy styki na poziomie inwestowania w kulturę. To są również miejsca pracy, walka o decentralizację urzędów, tak żeby młode osoby nie musiały wyjeżdżać za pracą. To jest w końcu bezpłatna komunikacja dla dzieci i młodzieży. Znaleźliśmy wiele punktów stycznych naszych programów – powiedział Marcin Dąbrowski, przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Radomiu.

- Wystartujemy w najbliższych wyborach samorządowych wspólnie . Kandydaci SLD znajdą się na listach kandydatów na radnych Koalicji na Rzecz Zmian. Jednym z kandydatów będzie pan przewodniczący Marcin Dąbrowski. Jest to realizacja tej idei o której już mówiłem wielokrotnie. Koalicja na Rzecz Zmian to taka płaszczyzna do działania ponadpartyjnego środowisk politycznych, ale też społeczników i wszystkich tych, którzy chcą kontynuować zmiany w naszym mieście w kolejnej kadencji. Nasz wspólny cel to w dalszym ciągu zmiana miasta i kontynuowanie dobrych przedsięwzięć – powiedział prezydent Radosław Witkowski.

 

Fot. KWW Radosława Witkowskiego "Koalicja na Rzecz Zmian" (Facebook)


Radomskie SLD dołącza do prezydenta komentarze opinie

  • Obserwator - niezalogowany 2018-09-10 17:45:11

    O nie!!!!! Teraz to już straciliscie poparcie co najmniej 40 % radomian. Z czerwonymi się jednocza. To już za dużo. Teraz już wiadomo w co tu się gra!!!!!

  • moj_radom - niezalogowany 2018-09-12 12:23:27

    Ta koalicja wygra wybory w Radomiu!!!

Dodajesz jako: Zaloguj się