:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe opady deszczu

Rafał Czajkowski: Apeluję do moich wyborców, głosujcie na Wojciecha Skurkiewicza [FOTO]

We wtorek, 23 października Rafał Czajkowski udzielił swojego poparcia Wojciechowi Skurkiewiczowi, który w II turze wyborów samorządowych stanie do walki o fotel prezydenta Radomia z Radosławem Witkowskim.

 

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości w pierwszej kolejności podziękował wszystkim mieszkańcom Radomia, którzy w niedzielę, 21 października oddali głos na niego i listę nr 10. Pogratulował także Rafałowi Czajkowskiemu zajęcia trzeciego miejsca (z wynikiem 5,4%) w wyborach na urząd prezydenta Radomia. 

- Rafał, gratuluje Ci serdecznie, jesteś trzeci w tym wyścigu o fotel prezydenta. Jest to bez wątpienia wielki sukces Twój i Twojego środowiska. Masz bardzo fajnych młodych ludzi, którzy zaangażowali się w tą kampanię. Dziękuje Wam za konstruktywną i merytoryczną dyskusję podczas spotkań, debat oraz rozmów. To była naprawdę wielka przyjemność z Wami rywalizować przed wyborami 21 października - mówił w czasie konferencji prasowej Wojciech Skurkiewicz. 

Za głosy oddane na swój komitet podziękował Rafał Czajkowski i zaapelował do wszystkich wyborców, aby jeszcze raz, 4 listopada poszli na wybory. Jak tłumaczył, poparcie dla Wojciecha Skurkiewicza wynika z trzech powodów, tj: składu Rady Miejskiej, nastawienia na rozwój miasta oraz dzisiejszego porannego wywiadu prezydenta Radosława Witkowskiego.

- Szesnastu radnych to radni Prawa i Sprawiedliwości, więc jeżeli chcemy w mieście zgody i pracy na rzecz miasta, to już wyborcy określili, jak ta Rada powinna wyglądać, kto ma większość i kto powinien w tym mieście sprawować władzę. Kolejną kwestią jest to, że nasza kampania była również nastawiona na propozycje pro rozwojowe. Jestem przekonany, że pan minister jest tą osobą, która jest w stanie dać więcej dla Radomia. Jest w Warszawie, może "załatwić" więcej, przywieźć więcej, po prostu pomóc. I trzeci powód to dzisiejszy poranny wywiad, w którym prezydent zapytany przez dziennikarza, czy będzie zabiegał o głosy wyborców Rafała Czajkowskiego, nie odpowiedział na to pytanie. Powiedział, że będzie zabiegał o głosy innych elektoratów i wymienił wszystkich poza mną - wyjaśnił Rafał Czajkowski. - W tej sytuacji proszę wyborców Rafała Czajkowskiego o głosowanie na pana ministra - dodał.

Zarówno Rafał Czajkowski, jak i Wojciech Skurkiewicz zgodnie podkreślili. że dzisiejsza konferencja jest początkiem wspólnej pracy.


Rafał Czajkowski: Apeluję do moich wyborców, głosujcie na Wojciecha Skurkiewicza [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się