:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C słabe opady deszczu

Rafał Czajkowski w Polskiej Grupie Zbrojeniowej

Ważne, Rafał Czajkowski Polskiej Grupie Zbrojeniowej - zdjęcie, fotografia

Były sekretarz miasta Rafał Czajkowski od 3 stycznia rozpoczął pracę w Polskiej Grupie Zbrojeniowej. Jak informuje Radio Plus, jest to posada w spółce PGZ System, odpowiedzialnej za obsługę informatyczną grupy.

 

- Zajmuję się budowaniem zespołu i organizacją zamówień. Realizuję się zatem w tym, co robiłem do tej pory, ale w samorządzie - powiedział rozgłośni Rafał Czajkowski.

Przypomnijmy, 5 września 2017 roku prezydent Radosław Witkowski wręczył wypowiedzenie z pracy Rafałowi Czajkowskiemu zatrudnionemu na stanowisku sekretarza miasta. W uzasadnieniu podano wówczas, że:

Powodem decyzji prezydenta jest utrata zaufania oraz naruszenie przez Rafała Czajkowskiego Kodeksu Etyki Pracowników Samorządowych obowiązującego w Urzędzie Miejskim w Radomiu. Chodzi o punkt 9 kodeksu mówiący o tym, że pracownik samorządowy, „ Nie krytykuje publicznie swojego urzędu, decyzji przełożonych oraz osób i instytucji realizujących politykę i zadania samorządu terytorialnego.

Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Rafał Czajkowski pełnił funkcję sekretarza miasta od 2006 roku.

 

Małgorzata Stasiak

Źródło: Radio Plus


Rafał Czajkowski w Polskiej Grupie Zbrojeniowej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się