:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C pochmurno z przejaśnieniami

Rafał Grzegorz Kowalik - kandydat do Rady Miejskiej

Polityka, Rafał Grzegorz Kowalik kandydat Miejskiej - zdjęcie, fotografia

Nazywam się Rafał Grzegorz Kowalik. Mam 47 lat, jestem rodowitym radomianinem. Żonaty, mam dwoje dzieci. Ukończyłem Politechnikę Świętokrzyską, gdzie uzyskałem tytuł inżyniera budownictwa oraz UMCS kierunek prawo. Posiadam uprawnienia budowlane bez ograniczeń. Jestem członkiem Mazowieckiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Pracuję na stanowisku Zastępcy Prezesa d/s Technicznych w S.M. „Nasz Dom”. Z bezpośrednich spotkań z mieszkańcami znam potrzeby oraz problemy, z którymi się zmagają na co dzień.
Uważam, że tylko wspólnie możemy zatrzymać pomysł wykorzystania ul. Szklanej jako przedłużenia trasy N-S. W Radzie Miejskiej będę zabiegał dla Mieszkańców o:
- obniżenie opłat za wodę i ścieki,
- obniżenie opłat za ogrzewanie,
- zapewnienie przez firmy odbierające śmieci pojemników bez
dodatkowych opłat,
- minimum dwukrotne odbieranie odpadów wielkogabarytowych
z budynków wielorodzinnych,
- inwestycje, które dadzą nowe miejsca pracy,
- budowę mieszkań socjalnych,
- budowę i modernizację dróg wraz z infrastrukturą rowerową,
- poprawę standardów zamieszkiwania osób w każdym wieku.

Rafał Grzegorz Kowalik - kandydat do Rady Miejskiej komentarze opinie

  • gość 2018-10-11 13:29:12

    No cóż program nie wiele różni się od programu PiS, to ja się pytam po co ten szyld bezpartyjni samorządowcy skoro program macie wręcz identyczny

  • gość 2018-10-13 01:08:21

    Pana bilbord na ulicy Struga to obraz niechlujstwa kątowniki nie pomalowane obdrapane

  • gość 2018-10-15 23:40:32

    Ha ,ha ,ha ,jak ten Pan chce realizować ten program , jak porządku na "własnym podwórku" nie umie zrobić .Przecież już trochę piastuje to stanowisko w spółdzielni !!! i co nie widzi , że jest brak miejsc parkingowych ,że chodniki służą do jazdy samochodami ,że trawniki są zdewastowane , że skwerki pozarastane chwastami ,że śmietniki są przeciążone - bo jest za mało pojemników itd.... Zapewniam ,że jeszcze zebrało by się parę punktów .No cóż zbyt wysokie oczekiwania mają mieszkańcy tej spółdzielni.

Dodajesz jako: Zaloguj się