:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe opady deszczu

Restrospotkanie w Resursie w Obywatelskiej

Kiedy: 2018-10-09 , godzina: 18:00 | Gdzie: Resursa Obywatelska, ul. Malczewskiego 16

Inne, Restrospotkanie Resursie Obywatelskiej - zdjęcie, fotografia

9 października (wtorek) o godz. 18.00 Ośrodek Kultury i Sztuki Resursa Obywatelska wraz ze społecznością skupioną wokół facebookowego profilu "Radom Retrospekcja" zapraszają na uroczyste rozpoczęcie drugiego sezonu Retrospotkań.

 

– Nasze spotkania odbywają się w każdy drugi wtorek miesiąca i mają na celu integrację środowiska pasjonatów Radomia. Przed rokiem – rozpoczynając Retrospotkania – prezentowaliśmy ideę projektu „Retropedia Radomia”, czyli internetowej encyklopedii miasta, współtworzonej przez samych jego mieszkańców. Jest to jeden ze zwycięskich projektów Budżetu Obywatelskiego Radomia, zrealizowany w tym roku. Nadeszła pora zaprezentować efekt całorocznych prac. Mówiąc krótko: na dziesiątym Retrospotkaniu odpalamy Retropedię! – informuje Marcin Zwierzyński z Ośrodek Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska".

Wstęp wolny!

Filmowe zaproszenie na imprezę: https://youtu.be/ZV5PnSuXn-0

 

Źródło: Resursa Obywatelska 

Restrospotkanie w Resursie w Obywatelskiej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się