:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C rozproszone chmury

RTBS Administror nowe mieszkania - Pleśń na ścianach

Do naszej redkacji napisał bloger list w którym nie jest zadowolony z mieszkania oto jego treść: 

 

Na wstępie chciałbym zaznaczyć że biore odpowiedzialność prawną za wszystkie fakty przedstawione w tym wpisie, zdjęcia są jak nabardziej autentyczne.

MIeszkanie od RTBS Administrator kupiłem w 2014 a zamieszkujemy je od kwietnia 2015 roku. Jest lokal mieszkalny przy ul. Wyścigowa o powierzchni 68m położony na parterze. 

Problem jaki chce poruszyć leży w złej wentylacji, świadczy o tym zachodzenie parą i skraplaniem się wody na szybach i wokół ram okiennych. Co doprowadziło do pojawienia się.. (mogę sie mylić określeniu rodzaju pleśni czy też grzyba) .. sami oceńcie po fotografiach co to jest. Jeszczy nie zdecydowałem się na specjalistyczną ekspertyze firmy zajmującej sie takimi "bublami". 

Nie jednokrotnie zgłaszałem ten problem do zarządców Administrora. Jednak Ci eksperci byli na tyle bezczelni aby wine za ten defekt w ich pracy jakim jest zielona porośl obarczyć 100 l akwarium które ich zdaniem jest przyczyną wilgoci w mieszkaniu lub suszeniem prania. Ależ oczywiści byli panowie z czujnikiem wilgoci a nawet z kamierą termowizyjną która jednoznacznie pokazała wilgoć w ściane. Jednak nadal byli pewni swojej teorii.  

MIjają kolejne dni i miesiące a odzewu i próby zniwelowania tych błedów konstrukcyjnych i zaniedbań nie ma.

Chciałbym też zaznaczyć że ma to niewątpliwie szkodliwy wpływ na zdrowie adługotrwałe przebywanie w takich pomieszczeniach prowadzi do przewlekłych chorób. Jesteśmy też rodzicami 1,5 rocznego dziecka. 

Jestem zdeterminowany do podjęcia dalszych działąń w tej sprawie i prawdopodobnie skończy się to w sądzie.

Marcin Wójcik 

 


RTBS Administror nowe mieszkania - Pleśń na ścianach komentarze opinie

  • gość 2017-04-01 18:28:28

    hehe , też jestem posiadaczem mieszkania administratora, tyle że na Błędowskiej. Miałem identyczny problem który zgłosiłem do administracji. Przyszedł gosc i dał mi do zrozumienia ze nic z tym nie da sie zroibić, a jako że musiał to uzasadnic ze wina jest moja, powiedział ze zle wietrze mieszkanie i za mało grzeje. powodzenia w walce ....z góry przegranej

Dodajesz jako: Zaloguj się