:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

Ruszają zapisy na Aqua Fitness

Sport - Inne, Ruszają zapisy Fitness - zdjęcie, fotografia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Prezydent Miasta Radomia przygotował ofertę nieodpłatnych zajęć dla osób aktywnych, w szczególności seniorów.

 

„Aqua Fitness” to zajęcia w wodzie z elementami ćwiczeń korekcyjno – kompensacyjnych. W zajęciach usprawniających, stymulujących sprawność i wydolność organizmu mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 55 lat. Aby w nich uczestniczyć wystarczy złożyć oświadczenie stwierdzające brak przeciwwskazań do podjęcia aktywności fizycznej w tego rodzaju zajęciach.

Program jest uzupełniony o edukację zdrowotną, czyli poradnictwo dotyczące zdrowej diety i codziennej aktywności fizycznej.

Zajęcia będą trwały 45 minut i odbywały się jeden raz w tygodniu dla każdego uczestnika. W okresie od 11.09 do 21.12.2018 r. odbędzie się 15 spotkań w maksymalnie 30-osobowych grupach.

Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów. Mają one na celu poprawę kondycji fizycznej, wzmocnienie stawów, serca i ogólnego samopoczucia.

Zapisy będą przyjmowane osobiście w dniach 3-7 września 2018 roku w godz. 8.00 - 14.00 w Biurze Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego w Radomiu, pok. 262.

Program jest finansowany ze środków Gminy Miasta Radomia.

Ewentualne uwagi i zapytania można przesyłać na adres: [email protected]

 

Źródło: UM Radom

Ruszają zapisy na Aqua Fitness komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się