:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Ruszyła kolejna edycja konkursu „Perła Powiatu”

Powiat Radomski, Ruszyła kolejna edycja konkursu „Perła Powiatu” - zdjęcie, fotografia

To już VII edycja Konkursu Gospodarczego Starosty Radomskiego „Perła Powiatu”.

Konkurs ma na celu wspieranie działalności gospodarczej i rolnej oraz promowanie innowacji na terenie powiatu radomskiego, a przede wszystkim wyróżnienie i docenienie firm, gospodarstw oraz ich produktów, które osiągają najlepsze wyniki gospodarcze i ekonomiczne.

Konkurs odbywa się w kategoriach: Mała Firma Roku (zatrudniająca mniej niż 30 pracowników), Firma Roku (zatrudniająca 30 i więcej pracowników), Produkt Roku, Małe Gospodarstwo Rolne (powierzchnia mniej niż 20 ha) oraz Gospodarstwo Rolne (powierzchnia 20 ha i powyżej).

Można już zgłaszać się do konkursu. Potrzebne wnioski, ankiety zgłoszeniowe i regulamin można znaleźć na stronie www.radompowiat.pl oraz w Starostwie Powiatowym.

Dokumenty należy składać osobiście, bądź przesyłać pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Radomiu, ul. Tadeusza Mazowieckiego 7, 26-600 Radom. pok. 108.

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 5 stycznia 2018 roku.

Uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród odbędzie się 2 marca 2018 r. w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu.

 

 

Karolina Kozieł

Ruszyła kolejna edycja konkursu „Perła Powiatu” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się