:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe opady deszczu

Sklepowi złodzieje zatrzymani

Kronika kryminalna, Sklepowi złodzieje zatrzymani - zdjęcie, fotografia

Policjanci z Komisariatu II Policji w Radomiu zatrzymali trzech sprawców kradzieży sklepowych. Jednego z nich zatrzymała będąca po służbie policjantka.

W ostatnich dniach policjanci z Komisariatu II w Radomiu zatrzymali trzech sprawców kradzieży, którzy na terenie miasta wchodzili do sklepów, zabierali towar nie płacąc za niego. Policjanci zajmujący się tą sprawą ustalili dwóch sprawców w wieku 19 i 20, którzy kradli różne przedmioty, m.in. skarpety, słodycze czy kosmetyki. Wartość skradzionych rzeczy to w sumie kilka tysięcy złotych. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie każdemu z zatrzymanych 8 zarzutów kradzieży.

Natomiast trzeci z zatrzymanych to 27-letni mieszkaniec Radomia. Wszedł do jednego ze sklepów na ul. Grzecznarowskiego, gdzie za kurtkę zaczął pakować różne kosmetyki. Zauważyła to będąca po służbie policjantka z KP II, która szybko interweniowała. Pomogli jej mężczyźni, którzy robili zakupy w tym sklepie. 27-latek został zatrzymany i przewieziony do jednostki Policji. Usłyszał już zarzut kradzieży. Za przestępstwo, którego się dopuścili mężczyźni grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: KMP Radom

Sklepowi złodzieje zatrzymani komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się