:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C bezchmurnie

Skradziono rowery, jeden był specjalistycznym rowerem rehabilitacyjnym

Informacje z Radomia i okolic , Skradziono rowery jeden specjalistycznym rowerem rehabilitacyjnym - zdjęcie, fotografia

O zajściu poinformowała na Facebooku pani Katarzyna Zjawińska. Dwa skradzione rowery należały do jej dzieci. Jeden z nich był specjalistycznym rowerem rehabilitacyjnym.

 

Z treści posta wynika, że do zdarzenia doszło w czwartek, 12 kwietnia ok. godz. 21:00. Treść całego wpisu publikujemy poniżej:

Dziś około godziny 21.00 [post zamieszczony 12 kwietnia - przy. red.] zostały skradzione dwa rowery moich dzieci w tym jeden należał do niepełnosprawnego syna (był to specjalistyczny rower rehabilitacyjny) proszę o udostępnianie tego posta!!! Jeśli ktoś będzie miał informacje na ten temat proszę o kontakt!

O kradzieży możemy także przeczytać na profilach na Facebooku: Spotted: Radom oraz na Os. Południe Radom. 

Pani Katarzyna zamieściła w poście również zdjęcia poglądowe skradzionych rowerów.

1.

 2.

Jak poinformowała nas Justyna Leszczyńska, rzecznik prasowy KMP Radom, policja nie otrzymała żadnej informacji w tej sprawie.

- Na chwilę obecną nie mamy żadnego zgłoszenia - mówiła rzecznik radomskiej policji. 


Skradziono rowery, jeden był specjalistycznym rowerem rehabilitacyjnym komentarze opinie

  • Mama Kasia - niezalogowany 2018-04-13 18:36:51

    Witam. Sprawa już została zgłoszona na policję. Mam nadzieję że bezduszny sprawca zostanie złapany i odpowie za swój haniebny czyn! W tym wszystkim najgorsza jest krzywda dzieci i płacz niepełnosprawnego syna za swoim ulubionym rowerem na którym codziennie się rehabilitował.

Dodajesz jako: Zaloguj się