:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C rozproszone chmury

Skrzynki po owocach zablokowały ulicę Żółkiewskiego

Interwencja, Skrzynki owocach zablokowały ulicę Żółkiewskiego - zdjęcie, fotografia

130 skrzynek leżało na ulicy. Właściciela brak.

We wtorek, 10 lipca o godzinie 1:10 do dyżurnego Straży Miejskiej w Radomiu wpłynęło zgłoszenie z CPR Radom dotyczące zasypanego opakowaniami po owocach pasa jezdni ulicy Żółkiewskiego od ronda ks. Jerzego Popiełuszki w kierunku Warszawy.

Na miejsce udał się patrol Straży Miejskiej. Interwencja została potwierdzona. Skrzynki po owocach walały się po jezdni na odcinku około 200 m całkowicie blokując prawy skrajny pas jezdni. Z uwagi na występujące zagrożenie w ruchu drogowym strażnicy zabezpieczyli teren a następnie usunęli około 130 sztuk skrzynek po owocach gromadząc je na poboczu. Po usunięciu zagrożenia z jezdni podejmujący interwencję strażnicy opatrolowali pobliskie ulice w poszukiwaniu pojazdu, z którego najprawdopodobniej spadły skrzynki. W związku z tym, iż poszukiwania sprawcy zdarzenia nie przyniosły rezultatu, interwencję przekazano do zarządcy drogi, który zobowiązał się w trybie pilnym do uprzątnięcia opakowań po owocach z pasa drogowego.

 

Źródło i foto: Straż Miejska Radom

Skrzynki po owocach zablokowały ulicę Żółkiewskiego komentarze opinie

  • norbert - niezalogowany 2018-07-12 12:26:22

    Jest możliwość zabrania tych skrzynek? Nie spadły one mi, ale bardzo chętnie bym je przygranął

Dodajesz jako: Zaloguj się