:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C rozproszone chmury

Stacje Statoil w Radomiu zmieniają nazwę na Circle K

Wydarzenia, Stacje Statoil Radomiu zmieniają nazwę Circle - zdjęcie, fotografia

11 stycznia oficjalnie rozpoczyna się proces zmiany nazwy stacji Statoil na Circle K w Radomiu. Wydarzenie to jest częścią ogólnopolskiego procesu zmiany marki, który docelowo obejmie sieć stacji na terenie całego kraju. W ten sposób radomskie stacje staną się częścią międzynarodowej sieci Circle K obecnej w ponad 20 krajach na całym świecie.

 

Wielkim otwarciom na konkretnych stacjach będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje i rabaty dla gości. Po zakończeniu procesu rebrandingu w Radomiu będą funkcjonować trzy stacje Circle K i jedna stacja Circle K Express.

– Zmiana nazwy to bardzo ważny moment w historii naszej firmy, który chcemy świętować wspólnie z naszymi klientami. Polska dołącza właśnie do grona ponad 20 krajów w Europie i na całym świecie, w których marka Circle K funkcjonuje z dużym powodzeniem już od wielu lat. Możemy zapewnić, że pod nową marką oferta produktowa naszych stacji zachowa swoją dotychczasową jakość, do której polscy kierowcy zdążyli się już przyzwyczaić – mówi Rafał Droździak, dyrektor ds. marketingu i komunikacji w Circle K Polska.

W Europie marka Circle K widnieje już na stacjach paliw w Skandynawii (Norwegia, Szwecja i Dania) oraz w państwach bałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia). Zmiana logotypu na stacjach w Polsce nie będzie miała wpływu na obowiązujące umowy z klientami, partnerami, czy dostawcami firmy, a na stacjach będzie nadal pracował ten sam zespół pracowników.

 

Harmonogram otwarć poszczególnych stacji Circle K Express w Radomiu:

11 stycznia – Stacja Circle K Express przy ul. Żółkiewskiego 8A

18 stycznia – Stacja Circle K przy ul. Czarnieckiego 73

18 stycznia – Stacja Circle K przy ul. Struga 69

19 stycznia – Stacja Circle K przy ul. Jana Pawła II 11

 

Źródło i fot.: Circle K

Stacje Statoil w Radomiu zmieniają nazwę na Circle K komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się