:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C pochmurno z przejaśnieniami

Stałe zmiany przystankowe przy ulicy Struga

Komunikaty i ogłoszenia, Stałe zmiany przystankowe ulicy Struga - zdjęcie, fotografia

W związku z wydłużeniem zatoki przystankowej przy ulicy Struga w sąsiedztwie placu Jagiellońskiego, od dnia 13 października 2018 roku (sobota) będzie uruchomiony dodatkowy przystanek, na którym będą zatrzymywały się autobusy miejskie linii 6 i 7.

 

Nowy przystanek Struga / pl. Jagielloński 02 (zlokalizowany na początku zatoki, bezpośrednio za wjazdem w odcinek ulicy Kelles-Krauza prowadzący do teatru) będzie obowiązywać dla autobusów linii 6 i 7, które później na najbliższym skrzyżowaniu skręcają w lewo w ulicę Chrobrego. Dzięki temu będą mogły łatwiej przejechać na pas do skrętu w lewo.

Dotychczasowy przystanek Struga / pl. Jagielloński 02 (zlokalizowany na końcu zatoki, tuż przed kładką dla pieszych) zmieni swój numer na 04 i będzie nadal obowiązywać tylko dla autobusów linii 4, 9, 16, 17 i 26, które na najbliższym skrzyżowaniu jadą dalej prosto ulicą Struga w stronę Gołębiowa lub skręcają w prawo w ulicę Pileckiego (za teatrem).

Uwaga! Ze względu na to, że tablica Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej może być przyporządkowana tylko do jednego przystanku, to na wyświetlaczu przy placu Jagiellońskim nie będą uwzględniane czasy odjazdów linii 6 i 7!

Z powodu powyższych zmian korektom ulegną numery pozostałych przystanków po południowej stronie ulicy Struga:

- Struga / Niedziałkowskiego 04 na 06 (przed skrzyżowaniem z Niedziałkowskiego),

- Struga / 25 Czerwca 06 na 08 (za skrzyżowaniem z 25 Czerwca),

- Struga / Zbrowskiego 08 na 10 (przed skrzyżowaniem ze Zbrowskiego),

- Struga / Szklana 10 na 12 (dla linii komercyjnych, za skrzyżowaniem z Grzybowską),

- Struga / Szklana 12 na 14 (dla linii miejskich, za skrzyżowaniem ze Szklaną),

- Os. Gołębiów I 14 na 16 (za skrzyżowaniem z Andersa, w kierunku Kozienickiej).

Źródło: MZDiK

Stałe zmiany przystankowe przy ulicy Struga komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się