:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C rozproszone chmury

Starosta Mirosław Ślifirczyk pomalował bombkę dla chorego Kuby

Powiat Radomski, Starosta Mirosław Ślifirczyk pomalował bombkę chorego - zdjęcie, fotografia

Jak co roku, Klub Środowisk Twórczych „Łaźnia” zorganizował akcję „Przyjaciele Dzieci - Malowanie Bombek”. Jedną z bombek stworzył starosta radomski Mirosław Ślifirczyk.

 

Znani radomianie już po raz jedenasty spotkali się na wspólnym tworzeniu świątecznych dekoracji, by w ten sposób potrzebującemu dziecku. Stworzone przez nich ozdoby trafią na aukcję, z której dochód zostanie przekazany na pomoc choremu Kubie Krukowi.

W akcji uczestniczył także starosta radomski Mirosław Ślifirczyk.

– Nie mogliśmy przejść obojętnie wobec choroby chłopca – mówi starosta. – Stąd nasza mobilizacja i przekazanie bombki z elementami powiatu. Cieszę się, że pracownicy urzędu ze zrozumieniem podeszli do pomysłu włączenia się w przedsięwzięcie i wspierali mnie podczas malowania. To duża satysfakcja, że choćby w ten sposób możemy pomóc potrzebującemu wsparcia chłopcu i ulżyć jego cierpieniu. A organizatorom gratuluję pomysłu. 

Licytacja ozdób odbędzie się w sobotę, 16 grudnia w Sali Koncertowej Urzędu Miejskiego.

 

Małgorzata Stasiak

Fot.: Starostwo Powiatowe w Radomiu

 

 


Starosta Mirosław Ślifirczyk pomalował bombkę dla chorego Kuby komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się