:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C słabe opady deszczu

Starosta radomski spotkał się z nowym komendantem miejskim policji

Powiat Radomski, Starosta radomski spotkał nowym komendantem miejskim policji - zdjęcie, fotografia

Starosta radomski Mirosław Ślifirczyk spotkał się z nowym komendantem miejskim policji w Radomiu mł. insp. Sławomirem Rekiem.

- Cieszę się, że mogliśmy dzisiaj porozmawiać. Początek roku to dobry moment na określenie planu i zakresu współpracy – powiedział starosta. – Z satysfakcją zadeklarowałem szerokie współdziałanie z szefem radomskich policjantów. To dobra tradycja, ale też skuteczny sposób na zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa naszym mieszkańcom, co jest ustawowym zadaniem powiatu.

Zdaniem szefa policji, przed radomskimi funkcjonariuszami stoi szczególnie wiele zadań, ponieważ obszar działania Komendy Miejskiej jest bardzo duży. To niesie za sobą znaczącą ilość i różnorodność problemów związanych z bezpieczeństwem.

- Czeka nas w tym roku intensywna praca, dlatego liczę na dalszą pomyślną współpracę z samorządem powiatu radomskiego – powiedział komendant Sławomir Rek.

Sławomir Rek, nowy komendant miejski policji w Radomiu, to dotychczasowy I zastępca komendanta powiatowego w Przysusze. Służbę w policji rozpoczął w 1995 roku, a od początku swojej drogi zawodowej związany jest z pionem kryminalnym. Od 2015 roku był I zastępcą komendanta przysuskiej policji.


Starosta radomski spotkał się z nowym komendantem miejskim policji komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-01-05 13:21:11

    Ale sensacja przecież to wiadomo że musi się z nim spotkać

Dodajesz jako: Zaloguj się