:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

Starsze małżeństwo nie zamknęło drzwi w mieszkaniu. Zostali okradzeni

Kronika kryminalna, Starsze małżeństwo zamknęło drzwi mieszkaniu Zostali okradzeni - zdjęcie, fotografia

Starsze małżeństwo z Radomia zostawiło otwarte drzwi od mieszkania. Wykorzystała to nieznajoma kobieta, która weszła do środka i ukradła m.in. dokumenty oraz pieniądze.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na osiedlu Borki. Mieszkające w jednym z bloków starsze małżeństwo zostawiło otwarte drzwi od mieszkania. Wykorzystała to nieznajoma kobieta, która wykorzystując nieuwagę domowników weszła do środka. Ukradła m.in. dokumenty i pieniądze po czym wyszła. Kilka godzin później, gdy domownicy zorientowali się, że ktoś ich okradł poinformowali policję. Wtedy wyjaśnianiem sprawy zajęli się policjanci z zespołu operacyjno rozpoznawczego z Komisariatu III. Funkcjonariusze ustalili kobietę podejrzewaną o to przestępstwo i w poniedziałek zatrzymali 41-letnią mieszkankę Radomia.

Teraz odpowie za kradzież, a za przestępstwo to grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policja apeluje do osób starszych o rozwagę i czujność. Nie pozostawiajmy otwartych drzwi i nie wpuszczajmy obcych osób do mieszkań.

 

Źródło: KMP Radom

Starsze małżeństwo nie zamknęło drzwi w mieszkaniu. Zostali okradzeni komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się