:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C pochmurno z przejaśnieniami

Strażnicy miejscy pomogli zagubionej kobiecie

Interwencja, Strażnicy miejscy pomogli zagubionej kobiecie - zdjęcie, fotografia

Kobieta powinna przebywać w DPS-ie w Lipsku. Znalazła się w Radomiu, ale nie była tego świadoma.

W piątek, 5 października o godzinie 15.00 dyżurny Straży Miejskiej w Radomiu skierował patrol Referatu Prewencji celem udzielenia asysty pracownikom firmy „Rewizor” w autobusie linii 2/404 na końcowym osiedle Zamłynie.

Na miejscu interwencji pracownica firmy kontrolującej bilety wskazała młodą kobietę, która nie wiedziała gdzie się znajduje, nie potrafiła się wysłowić, powtarzała, że mieszka w Zabrzu. Młoda kobieta posiadała przy sobie jedynie legitymację Emeryta-rencisty.

Z pomocą dyżurnego Straży Miejskiej w Radomiu ustalono, że kobieta w stosunku do której podjęto czynności służbowe zameldowana jest w Lipsku skąd przyjechała do Radomia autobusem. Ustalono również, że kobieta powinna przebywać w Domu Pomocy Społecznej, z którego samowolnie się oddaliła.

Strażnicy na miejsce wezwali zespół Pogotowia Ratunkowego i patrol Policji. Po sprawdzeniu stanu zdrowia i stwierdzeniu, że nie ma przeciwwskazań do przejazdu pojazdem służbowym patrol Policji przewiózł kobietę do Domu Pomocy Społecznej w Lipsku.

 

Źródło: Straż Miejska w Radomiu

Strażnicy miejscy pomogli zagubionej kobiecie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się