:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe opady deszczu

Struzik utrzyma władze na Mazowszu?

Ważne, Struzik utrzyma władze Mazowszu - zdjęcie, fotografia

Według najnowszych informacji, podawanych przez Warszawskich dziennikarzy, koalicja PO z Nowoczesną oraz PSL mogą liczyć w sumie na 26 mandatów w Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Dziś koło południa podawano informację, że decydujący głos będzie należał do Bezpatyjnych Samorządowców, a konkretnie Konrada Rytla. Jednak według najnowszych informacji głosy warszawiaków mogły zdecydować, że Adam Struzik uratuje swoją pozycję w Województwie Mazowieckim. Koalicja PO z Nowoczesną oraz PSL najprawdopodobniej może liczyć na 26 mandatów w Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Trwa nadal liczenie głosów, czekamy na oficjalne informacje.

Źródło: wio.waw.pl

Struzik utrzyma władze na Mazowszu? komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-23 21:08:21

    Brawo Panie Marszałku!!!

  • gość 2018-10-24 13:31:59

    Pan marszałek ma gdzieś południowe powiaty Mazowsza.Pan marszałek popiera tylko lotnisko w Modlinie,zapomniał o Radomiu jako o największym mieście nie licząc Warszawy,to miasto stołeczne,jeżeli zostanie przy swojej funkcji to nie ma po co przyjeżdżać w nasze strony bo nikt go tu nie chce,nie chcemy takiego człowieka bo nie dba o nas.

Dodajesz jako: Zaloguj się