:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C rozproszone chmury

"Suburbicon" w Kinie Konesera

Kiedy: 2017-12-06 , godzina: 18:30 | Gdzie: Kino Helios, ul. Poniatowskiego 5

Kino, Suburbicon Kinie Konesera - zdjęcie, fotografia

Kino Helios zaprasza w środę, 6 grudnia o 18:30 na film z cyklu Kino Konesera. Tym razem wyświetlony zostanie film "Suburbicon".

 

Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem.

Wyświetlane historie mają na celu nie tylko uprzyjemnić widzowi spędzony czas w naszym kinie, ale również wzbogacić go o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne!

 

OPIS FILMU:

Przykładna rodzina traci w napadzie ukochaną matkę. Wkrótce okazuje się jednak, że ani rodzina taka przykładna, ani matka taka ukochana. Suburbicon to idealne amerykańskie miasteczko. Istna reklama sta­tecznego życia i dobrobytu, czyli American dream w czystej postaci. Jednak nie dla wszystkich. Życie rodziny Lodge'ów legnie w gruzach po na­padzie z bronią w ręku, w którym ginie seniorka rodu, ukochana mama nastoletniego Nicky'ego Lodge'a. Pogrążony w rozpaczy chłopak posta­nawia pomścić swą ukochaną rodzicielkę. Rozpoczyna śledztwo na własną rękę, w trakcie którego odkryje mrocz­ne rodzinne sekrety, układy, machinacje i animozje, które były związane ze śmiercią jego matki.

 

Małgorzata Stasiak

Fot.: Kino Helios


"Suburbicon" w Kinie Konesera komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się