:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C rozproszone chmury

Sukces radomskiego antyterrorysty na zawodach pływackich

Policja Radom, Sukces radomskiego antyterrorysty zawodach pływackich - zdjęcie, fotografia

Funkcjonariusze Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Radomiu wystartowali w II ogólnopolskich Zawodach Pływackie Służb Mundurowych im. kom. Wacława Lejko o Puchar Komendanta Głównego Policji. Jeden z nich stanął na podium zawodów.

Zawody odbyły się kilka dni temu na terenie Kompleksu Basenów Rehabilitacyjnych „MUSZELKA” w Warszawie podczas których spotkali się mundurowi pływacy. Wydarzenie poświęcone było pamięci kom. Wacława Lejko, który we wrześniu 2017 roku zginął podczas głębokiego nurkowania w jeziorze Garda. Komisarz Wacław Lejko, funkcjonariusz Biura Operacji Antyterrorystycznych Komendy Głównej Policji 7 października 2015 r. jako pierwszy ustanowił rekord służb mundurowych w głębokim nurkowaniu schodząc na głębokość 204 m, a następnie dwukrotnie go podbijał: najpierw 16 czerwca 2017 r. schodząc na głębokość 233 m oraz 27 sierpnia 2017 r. schodząc na głębokość 249 m. W zawodach wzięli udział funkcjonariusze Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Radomiu, jak również policjanci innych pododdziałów AT z całego kraju i inni mundurowi.

Organizatorami wydarzenia był Gabinet Komendanta Głównego Policji, Biuro Operacji Antyterrorystycznych KGP, Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Targówek, Region CBŚ Stołeczna Grupa Wojewódzka IPA.

Podczas zmagań funkcjonariusz Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Radomiu zdobył „złoto” na 50 metrów stylem grzbietowym oraz dwa „srebra” na 50 metrów stylem dowolnym oraz na 100 metrów stylem grzbietowym.

 

Źródło i foto: KWP Radom

Sukces radomskiego antyterrorysty na zawodach pływackich komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się