:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C słabe opady deszczu

Święto Wolnej Książki w Radomiu

Książki, Święto Wolnej Książki Radomiu - zdjęcie, fotografia

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na czerwcowe KSIĄŻKOBRANIE, czyli Święto Wolnych Książek (organizowane corocznie przez Fundację Bookcrossing.pl w trzecim tygodniu czerwca). W tym roku będzie ono przebiegać pod hasłem: "W obłokach książek, w obłokach marzeń".

 

15 czerwca (piątek) w godzinach 12.00-17.00 na dziedzińcu biblioteki wszyscy zainteresowani będą mogli wyłożyć książki oraz inne publikacje (np. audiobooki, płyty winylowe), które chcą podarować, zamienić lub pokazać innym. Będzie także możliwość "uwolnienia" książek zaproponowanych przez bibliotekę. 
Na uczestników czeka także miła niespodzianka - odbicie w "uwalnianych" książkach dwóch pieczęci przygotowanych przez bibliotekę specjalnie na tę okoliczność.

Zwieńczeniem imprezy będzie spotkanie autorskie z Izabelą M. Krasińską i promocja najnowszej książki "W obłokach marzeń", które rozpocznie się o godz. 17.00.

Podczas imprezy w godzinach 15.00-17.00 na terenie ogrodu biblioteki stanie urna mobilna do głosowania. Będzie możliwość zagłosowania na projekty zgłoszone w Budżecie Obywatelskim 2019. Należy zabrać ze sobą dowody tożsamości.

 

Źródło: MBP Radom

Święto Wolnej Książki w Radomiu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się