:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C umiarkowane opady deszczu

„Symbol i metafora”. Wystawa prac Jerzego Cicheckiego w „Resursie Obywatelskiej”

Kiedy: 2018-05-18 , godzina: 18:00 | Gdzie: Resursa Obywatelska, ul. Malczewskiego 16

Wystawy, „Symbol metafora” Wystawa Jerzego Cicheckiego „Resursie Obywatelskiej” - zdjęcie, fotografia

W piątek, 18 maja o godz. 18:00 w „Resursie Obywatelskiej” odbędzie się otwarcie wystawy malarstwa Jerzego Cicheckiego pt. „Symbol i metafora”

 

Autor urodził się w 1960 r. w Trojanowie. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Dyplom otrzymał w 1986 r. w pracowni malarstwa prof. Jerzego Tchórzewskiego i pracowni plakatu prof. Macieja Urbańca.

Specjalizuje się w malarstwie sztalugowym, używając tradycyjnych technik malarskich. Nie poszukuje najnowszych środków i technik wyrazu, a wręcz przeciwnie, udowadnia, że w najbardziej tradycyjny sposób, na białym płótnie lub na kartonie papieru, mając opanowany warsztat, można wszystko opowiedzieć. Jest również ilustratorem i portrecistą.

Autor wielu wystaw w Polsce i za granicą, głównie w Japonii. Jego obrazy znajdują się w wielu prywatnych kolekcjach na całym świecie.

 

Otwarcie wystawy odbędzie się już dziś o godz. 18:00 w „Resursie Obywatelskiej” przy ul. Malczewskiego 16.

 

Foto: „Resursie Obywatelskiej”

„Symbol i metafora”. Wystawa prac Jerzego Cicheckiego w „Resursie Obywatelskiej” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się