:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C umiarkowane opady deszczu

Szef radomskich struktur PiS Wojciech Skurkiewicz: Mamy kandydata na prezydenta

Ważne, radomskich struktur Wojciech Skurkiewicz kandydata prezydenta - zdjęcie, fotografia

Przewodniczący radomskich struktur Prawa i Sprawiedliwości Wojciech Skurkiewicz poinformował w czasie konferencji prasowej, że partia ma już swojego kandydata na prezydenta Radomia. Wkrótce mamy poznać jego nazwisko.

 

- Myślę, że do tego momentu dzielą nas nie tygodnie, ale dni - rozpoczął poseł Skurkiewcz. - Zapewniam, że będzie to osoba znana w Radomiu i w środowisku Prawa i Sprawiedliwości. Jest to również osoba związana z wieloma instytucjami, osobami, jak i czynnikami rządowymi w Warszawie. Będzie to na pewno kandydat, który będzie bardzo mocno wspierał mieszkańców Radomia, będzie działał na ich rzecz i dla ich dobra - dodał szef radomskich struktur Prawa i Sprawiedliwości.

Poseł nie ma wątpliwości, że przyszły prezydent naszego miasta powinien być z Prawa i Sprawiedliwości. 

- Dziś mamy taką sytuację, że w kraju rządzi Prawo i Sprawiedliwość i robi to bardzo dobrze. Jestem przekonany, że prezydent, który obejmie ster rządów w Radomiu w listopadzie 2018 roku, również będzie z Prawa i Sprawiedliwości. Wtedy ten ciąg władzy od góry do dołu byłby jednomyślny - podkreślał parlamentarzysta. 

Według Wojciecha Skurkiewicza, kampania wyborcza rozpocznie się najprawdopodobniej w lipcu, w momencie ogłoszenia przez premiera terminu wyborów. 

- Widzicie państwo, co dzieje się w innych miastach, gdzie ta rywalizacja wyborcza już rozgorzała. My jako Prawo i Sprawiedliwość chcemy uniknąć takiej rywalizacji przedwyborczej jeszcze przed kampanią i dlatego mieścimy się w ramach czasowych. Kandydatów w Radomiu mamy zaledwie trzech, jak znam życie, będzie ich ok. 6-7, także jeszcze nie wszyscy odkryli swoje karty, - mówił poseł. 

Do tej pory poznaliśmy trzech kandydatów na prezydenta Radomia. Startować w wyborach będą: Radosław Witkowski ze wspólnej listy PO i Nowoczesnej, Rafał Czajkowski z list Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej oraz Marcin Dąbrowski z SLD.


Szef radomskich struktur PiS Wojciech Skurkiewicz: Mamy kandydata na prezydenta komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się