:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C pochmurno z przejaśnieniami

Szkoła Młodych Mistrzów Pióra - rekrutacja

Rozrywka, Szkoła Młodych Mistrzów Pióra rekrutacja - zdjęcie, fotografia

„Amfiteatr” zaprasza dzieci i młodzież w wieku 11 – 14 lat do udziału w Szkole Młodych Mistrzów Pióra, czyli warsztatach kreatywnego pisania. Inicjatywa została nagrodzona w konkursie „Inspirator kultury” organizowanym przez MOK „Amfiteatr”. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Projekt przewiduje dziesięć cotygodniowych, dwugodzinnych zajęć kreatywnego pisania.

 

– Słowo do słowa, to może być inspirująca przygoda. Czy słowa mogą wygrać z emotikonami? Spróbujmy sami. Bawmy się słowami – to hasła opisujące główny cel warsztatów – zapowiada Katarzyna Chołuj, prowadząca warsztaty.

Zajęcia poprowadzi absolwentka podyplomowych studiów pisarskich na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Collegium Civitas. Uczestniczka warsztatów w Radomiu, jej teksty zostały wydane w antologii „Popisani”. Laureatka konkursów regionalnych i ogólnopolskich. Przede wszystkim jednak miłośniczka słowa chcąca zarazić pasją pisania.

Zainteresowani proszeni są o przesłanie zgłoszenia na adres: [email protected].

W treści maila należy podać imię, nazwisko oraz wiek uczestnika/uczestniczki. Mile widziane będzie dołączenie krótkiej autoprezentacji oraz odpowiedzi na pytanie – „Co skłoniło mnie uczestnictwa w Szkole Młodych Mistrzów Pióra?”

Wszelkie zapytania prosimy kierować do prowadzącej warsztaty, Katarzyny Chołuj, na adres [email protected].

Rekrutacja trwa od 4 do 20 września lub do wyczerpania miejsc.

Zajęcia będą się odbywały w Kuźni Artystycznej przy ul. Ignacego Daszyńskiego 5 w Radomiu. Rozpoczną się w drugiej połowie września. Dokładny termin zostanie podany po  zakończeniu procesu rekrutacji.

 

Źródło: MOK Amfiteatr

Szkoła Młodych Mistrzów Pióra - rekrutacja komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się