:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C słabe opady deszczu

Sztuka na ekranie. „Amore – mój hołd dla miłości”

Kiedy: 2018-08-12 , godzina: 16:15 | Gdzie: MCSW Elektrownia

Kino, Sztuka ekranie „Amore hołd miłości” - zdjęcie, fotografia

André Rieu: „Amore – mój hołd dla miłości” w Elektrowni.

MCSW Elektrownia zaprasza na pokaz z cyklu Sztuka Na Ekranie, który odbędzie się w niedzielę, 12 sierpnia, o godz. 16.15

André Rieu: „Amore – mój hołd dla miłości” to hołd, który składam swojej miłości do muzyki i obu moim rodzinom – żonie i dzieciom oraz Orkiestrze Johanna Straussa, z którą występuję już ponad 30 lat. To pokłosie mojego albumu „Amore”, w którym zawarłem swoje interpretacje najpiękniejszych piosenek o miłości, pochodzących zarówno z muzyki popularnej, jak i klasycznej.

Z okazji tego wyjątkowego koncertu André oferuje niezwykłą możliwość złożenia jedynej w swoim rodzaju dedykacji miłosnej. Każdy z widzów będzie mógł zadedykować walca swojej ukochanej osobie. André osobiście wybierze jedną dedykację i ogłosi zwycięzcę podczas koncertu.

Koncerty, które odbywają się w Maastricht, skąd pochodzi André, są prawdziwą gratką dla melomanów. Co roku fani ze wszystkich zakątków świata zbierają się, żeby zobaczyć, jak André występuje w malowniczej scenerii średniowiecznego rynku ze swoją Orkiestrą Johanna Straussa, sopranistkami, tenorami i innymi wyjątkowymi gośćmi. To niezwykłe przeżycie dla osób w każdym wieku, pełne wzruszeń, humoru i zabawy.

Cena biletu - 19 zł.

 

Źródło: MCSW Elektrownia 

Sztuka na ekranie. „Amore – mój hołd dla miłości” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się