:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C umiarkowane opady deszczu

Tankował do pełna i odjeżdżał bez płacenia. Teraz odpowie za swój czyn

Kronika kryminalna, Tankował pełna odjeżdżał płacenia Teraz odpowie swój - zdjęcie, fotografia

Funkcjonariusze z KP III zatrzymali 39-latka, który kilka razy tankował na stacjach na terenie miasta i odjeżdżał nie płacąc. - Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności - informuje Justyna Leszczyńska, rzecznik prasowy KMP Radom.

 

Policjanci z Komisariatu III od jakiegoś czasu pracowali nad sprawą kradzieży paliwa ze stacji na terenie miasta. Dzięki wnikliwie przeprowadzonej analizie ustalili sprawcę kradzieży paliwa i zatrzymali 39-letniego mieszkańca Radomia.

- Z policyjnych informacji wynikało, że mężczyzna dopuścił się szeregu kradzieży paliwa na różnych stacjach. Sprawca działał zawsze w podobny sposób. Poruszał się pojazdem marki saab na zagranicznych tablicach rejestracyjnych, podjeżdżał pod dystrybutor, tankował do pełna i bez płacenia odjeżdżał. Straty jakie spowodował to w sumie kwota ok. 1300 złotych  - relacjonuje rzecznik radomskiej policji.  

Mężczyźnie postawiono zarzuty. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat więzienia.

 


Tankował do pełna i odjeżdżał bez płacenia. Teraz odpowie za swój czyn komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się