:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  0°C całkowite zachmurzenie

"Tęczowa Rubinka cz. 4" w Filmowych Porankach. Wygraj wejściówkę! [WYNIKI]

Konkurs,

Kino Helios zaprasza w niedzielę, 14 stycznia o godz. 10:30 na seans z cyklu Filmowe Poranki. Tym razem wyświetlona zostanie czwarta część przygód Tęczowej Rubinki. Mamy pojedyncze zaproszenie do rozdania.

 

Podczas seansu zostanie zaprezentowany zestaw bajek: Przeciwdeszczowa piosenka, Akcja z listonoszem, Tęczowy mini-golf, Sprawa skradzionych okularów, Lot w przestworzach.

Tęczowa Rubinka jest taka jak wszystkie dzieci w jej wieku. Uwielbia podróże w głąb wyobraźni, podczas których niesie pomoc swoim zabawkom. Gdy ktoś stamtąd potrzebuje pomocy, jej miś Ptyś sygnalizuje to migającym sercem i melodyjką. W czasie pobytu w Krainie Tęczy dziewczynka wciela się w różne role: lekarza, fryzjera, szefa kuchni czy strażaka, pomagając przyjaciołom wychodzić z największych opresji.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

 

Aby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy:

1. Zalajkować nasz fanpage twojradom.pl.

2. Napisać w komentarzu pod TYM artykułem na Facebooku "Tęczowa Rubinka".

3. Udostępnić TEN artykuł na swojej tablicy na Facebooku.

 

UWAGA! Wyniki ogłosimy w piątek, 12 stycznia o godz. 15:00 na Facebooku.

 

WYNIKI! Pojedyncze zaproszenie otrzymuje Estera Stępnowska. Gratulujemy! Bilet do odebrania w kasie kina po okazaniu dowodu tożsamości bezpośrednio przed seansem.

 

Fot.: Kino Helios


"Tęczowa Rubinka cz. 4" w Filmowych Porankach. Wygraj wejściówkę! [WYNIKI] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się