:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C bezchmurnie

Telewizor z górnej półki na mundial w sklepie Dora Przysucha

Materiał sponsorowany, Telewizor górnej półki mundial sklepie Przysucha - zdjęcie, fotografia

Co prawda występ polskiej reprezentacji już za nami, ale mundial trwa jeszcze w najlepsze i przynosi nam stale kolejne niespodzianki. Pozostały nam prawie dwa tygodnie piłkarskich zmagań, a dla większości z nas oznacza to wielkie emocje przy telewizyjnej transmisji. Żeby jednak przeżywanie mistrzostw było pełne, potrzebujemy porządnego sprzętu. Na laptopie lub smartfonie to przecież nie to samo. Dlatego przydaje się dobry telewizor, jak na przykład jeden z tych, które w ofercie ma sklep Max Elektro Dora pod adresem Przysucha, ulica Krakowska 62

Telewizor LG 65UJ670V to produkt z najwyższej półki. Przekątna ekranu 65 cali (czyli 164 cm) oraz format 4K zapewniają świetną jakość obrazu. O dźwięk natomiast zatroszczą się dwa głośniki o łącznej mocy 20 W, działające w systemie stereo. Telewizor posiada też technologię Smart TV, która pozwala korzystać z licznych aplikacji, przeglądarki internetowej oraz LG Content Store. Wielkim jego atutem jest również funkcja Active HDR, która znacznie zwiększa kontrast, sprawiając, że piękne ujęcia będą jeszcze bardziej oszałamiające. Telewizor LG 65UJ670V to sprzęt o na miarę naszych czasów i sportowych wrażeń. W sklepie Max Elektro Dora pod adresem Przysucha ul. Krakowska 62, a także na stronie przysucha.maxelektro.pl kupimy go za 4 496 złotych.

Telewizor Manta 65LUA58L jest opcją nie ustępującą standardami swojemu poprzednikowi, ale za to znacznie bardziej ekonomiczną oraz produkowaną przez polską firmę Manta. Również posiada on format obrazu 4K oraz przekątną ekranu 65 cali. Ma też takie same głośniki: dwa w systemie stereo, o łącznej mocy 20 W. Posiada system Smart TV Android 4.4, z dostępem do Netflixa. Jedyną jego istotną wadą wobec pierwszej propozycji jest brak technologii Active HDR. Jednak nawet bez niej jakość obrazu jest wyśmienita. Za to istotną zaletą jest jego cena. W sklepie Max Elektro Dora pod adresem Przysucha ul. Krakowska 62 i na stronie przysucha.maxelektro.pl dostaniemy go już za 2 489 złotych!

Telewizor Samsung UE 65KU6100WXXH to najnowsze zdobycze techniki zaklęte w przedmiocie. Również posiada on ekran o przekątnej 65 cali, natomiast format jest inny – HD Ready, rozdzielczość jednak pozostaje ta sama – 3840 x 2160. Jednak to nie wszystko. Telewizor ten może się bowiem poszczycić zakrzywionym ekranem, który sprawia, że obraz jest znacznie lepiej odbierany i obserwator niemalże może wkroczyć w prezentowany świat! Pozostałe parametry telewizora również wzbudzają respekt wśród producentów i odbiorców tego typu sprzętu. Dwa głośniki w stereo o łącznej mocy 20 W, Samsung Smart TV z bardzo wieloma funkcjami i menu obsługiwane w 27 językach. Oczywiste jest więc już dla nas, że za te luksusy, zwłaszcza zakrzywiony ekran, którego nie da się porównać z niczym innym, będziemy musieli trochę zapłacić. W sklepie Max Elektro Dora pod adresem Przysucha ul. Krakowska 62 oraz na stronie przysucha.maxelektro.pl jest to rozsądna jak na taki sprzęt cena 6 148 złotych.

Wszystkie prezentowane telewizory mają dwa lata gwarancji. To i wiele więcej w sklepie Max Elektro Dora pod adresem Przysucha ul. Krakowska 62 i na stronie przysucha.maxelektro.pl. Pośpiesz się! Mundial nie będzie czekał!

 

Dane kontaktowe:

Max Elektro, Przysucha, ulica Krakowska 62

Facebook, https://www.przysucha.maxelektro.pl/

Tel.: 733 595 143, Email: [email protected]

 

Telewizor z górnej półki na mundial w sklepie Dora Przysucha komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się