:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -3°C pochmurno z przejaśnieniami

Tłumy na charytatywnym koncercie gwiazd disco polo [FOTO]

W niedzielę, 11 czerwca na ul. Żeromskiego odbył się 3. Koncert Charytatywny gwiazd disco polo.

 

Imprezie przyświecał szczytny cel zbiórka pieniędzy na sprzęt diagnostyczny dla Poradni dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Lekarskiej oraz Oddziału Pediatrycznego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Tochtermana.

Po raz kolejny organizatorką imprezy była poseł Anna Maria Białkowska.

W charytwatywnej kweście wzięli udział m.in. Klaudią Lawrenc – uczestniczka konkursu Miss Ziemi Radomskiej 2014, Anna Matulaniec – aktualna Miss Ziemi Radomskiej, Honorata Wietraszuk z Amfiteatru, motocykliści z klubów Shark Riders i The Irons, a także sportowccy Cerradu Czarnych Radom, Rosy Radom, Radomiaka.

Radomianie jak zwykle nie zawiedli i tłumnie bawili się przy muzyce disco poloNa scenie obok „Łaźni” wystąpiły zespoły Black and White, Goran, Non Stop, Cassino, Daga, Bartek EM i Redox oraz Mateusz Mijal.

Wylicytować było można m. in. przelot eurokopterem, sesję fotograficzną, kolację dla całej rodziny w restauracji, a także przedmioty podarowane przez sportowców. Największą popularnością cieszyły się koszulki polskich olimpijczyków.

– 3. Koncert Charytatywny udał się znakomicie. Do puszek i z licytacji zebraliśmy rekordową kwotę ponad tys. zł. Dziękuję Wam za wielkie serca – poinformowała Anna Maria Białkowska.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydenta Radomia Radosława Witkowskiego. 

 

Małgorzata Stasiak


Tłumy na charytatywnym koncercie gwiazd disco polo [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się