:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C bezchmurnie

To już ostatnie dni, by skorzystać z miejskiego lodowiska

Sport - Inne, ostatnie skorzystać miejskiego lodowiska - zdjęcie, fotografia

Pogoda sprzyja, więc lodowisko przy ul. Narutowicza będzie czynne jeszcze do niedzieli, 4 marca.

Tak, jak przez cały sezon, lodowisko czynne będzie od godz. 9 do 21. Wejścia na taflę lodowiska odbywają się w godzinach 9-13 oraz od 15 do 20. Przerwa techniczna, na poprawę stanu tafli przewidziana jest w godzinach 14-15. Wówczas nie ma wejść na lodowisko.

Jeżeli chodzi o cennik, to za bilet normalny zapłacimy 7 zł/godz, ulgowy - 5 zł/godz, wypożyczenie łyżew - 6 zł. Bilet grupowy kosztuje będzie 3 złote od osoby. Wypożyczenie łyżew dla osób korzystających z biletu grupowego to 3 złote od osoby. Bilet „Rodzinny” (od 3 do 5 osób, w tym min. jedna osoba dorosła) to 13 złotych za 3 osoby, a wejście każdej kolejnej osoby to koszt 3 złote. Warto zwrócić uwagę na to, że bilet czasowy to 60 minut przebywania na lodowisku. Jeśli ktoś chce zostać dłużej, nie musi wychodzić, by zakupić nowy bilet. Dodatkowy czas zostaje doliczony automatycznie, a osoba korzystająca z wejścia może zapłacić przy wyjściu.

Wciąż obowiązuje także specjalna oferta MOSiR dla osób korzystających z zajęć basenowych. W ramach akcji „Z basenu na lodowisko” za każdy zakupiony bilet na basenie Neptun, po przedstawieniu paragonu, otrzymamy 50 procent zniżki na wejście na lodowisko.

To już ostatnie dni, by skorzystać z miejskiego lodowiska komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się