:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C umiarkowane opady deszczu

Trwa nabór zgłoszeń do konkursu „RADOM OBYWATELSKI”

Informacje z Radomia i okolic , nabór zgłoszeń konkursu „RADOM OBYWATELSKI” - zdjęcie, fotografia

Konkurs ma na celu nagrodzenie lokalnych organizacji pozarządowych, społecznego zaangażowania mieszkańców miasta, a także firm i przedsiębiorstw, które w ubiegłym roku wykazały właściwą postawę społeczną i obywatelską, podejmując i realizując działania na rzecz mieszkańców Miasta Radomia.

 

Konkurs obejmuje 3 kategorie inicjatyw i postaw obywatelskich:

- Dobre Praktyki 2017,

- Dobroczyńca Roku 2017,

- Darczyńca Roku 2017.

W ramach kategorii „Dobre Praktyki” promowane będą najlepsze przedsięwzięcia z zakresu usług świadczonych na rzecz mieszkańców Radomia przez organizacje pozarządowe. Kategoria skierowana jest na rzecz organizacji pozarządowych realizujących przedsięwzięcia nowatorskie i oryginalne, odpowiadających oczekiwaniom i potrzebom mieszkańców miasta, które służyć mają rozwiązywaniu istotnych problemów społecznych, promowaniu działalności sektora pozarządowego oraz budowaniu pozytywnego wizerunku Miasta Radomia.

W ramach kategorii „Dobroczyńca Roku” nagrodzone zostanie społeczne zaangażowanie osób fizycznych. W tej kategorii spośród zgłoszonych osób, zostanie wybrany „Dobroczyńca Roku”, który wspiera działalność organizacji pozarządowych, jest jej/ich członkiem lub wolontariuszem, realizuje inicjatywy na rzecz lokalnej społeczności Miasta Radomia.

W ramach kategorii „Darczyńca Roku” nagrodzone zostanie społeczne zaangażowanie Przedsiębiorców. W tej kategorii spośród zgłoszonych firm, zostanie wybrany „Darczyńca Roku”, który w swojej codziennej działalności, poprzez swoją obywatelską postawę, wspiera najbardziej potrzebujących mieszkańców Miasta Radomia, a także radomskie organizacje pozarządowe.

Formularze zgłoszeniowe należy przesłać w formie elektronicznej – scan wypełnionego formularza – na adres: [email protected] lub złożyć osobiście w Centrum Organizacji Pozarządowych do dnia 23 maja 2018 r. Przed przystąpieniem do konkursu należy zapoznać się z jego Regulaminem. Regulamin konkursu oraz wzory Formularzy Zgłoszeniowych dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej.

 

Źródło i foto: UM Radom

Trwa nabór zgłoszeń do konkursu „RADOM OBYWATELSKI” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się