:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -3°C pochmurno z przejaśnieniami

Utrudnienia na Wojska Polskiego przez 6 tygodni

Informacje z Radomia i okolic , Utrudnienia Wojska Polskiego przez tygodni - zdjęcie, fotografia

Do 6 tygodni potrwa naprawa uszkodzeń na wiadukcie przy alei Wojska Polskiego.

- Usterka została zabezpieczona, ten pas został wyłączony z ruchu. Sposób naprawy będzie opracowany w ciągu kilku godzin. Mamy opinie specjalistów, które wskazują, że możemy to naprawić, nie ma najmniejszego problemu. Zlecenie naprawy wydamy w ciągu najbliższych 24 godzin. Za kilka godzin będziemy mieli kolejną wizję lokalną w terenie i ustalimy dokładny sposób naprawy, ale wiele wskazuje na to, że będziemy musieli po prostu odkuć elementy które tam są, dodatkowo je dozbroić, wprowadzić szalunek i raz jeszcze to zabetonować i zalać asfaltem. Prosimy mieszkańców Radomia o wyrozumiałość i cierpliwość – powiedział wiceprezydent Konrad Frysztak.

Wiceprezydent zaznaczył, że ruch na tej drodze to głównie tranzyt a mieszkańcy miasta rzadko korzystają z tej trasy. Według Konrada Frysztaka nie ma potrzeby wyznaczania objazdów.

Na chwilę obecną na wiadukcie przy al. Wojska Polskiego w stronę ronda kozienickiego odbywa się ruch wahadłowy z sygnalizacją świetlną.

 

Karolina Kozieł


Utrudnienia na Wojska Polskiego przez 6 tygodni komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się