:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C rozproszone chmury

Uwiecznij miasto na fotografiach

Informacje z Radomia i okolic , Uwiecznij miasto fotografiach - zdjęcie, fotografia

Do końca maja przyszłego roku można wziąć udział w konkursie "Polska na fotografiach!".

To ogólnopolski konkurs internetowy skierowany do wszystkich osób, którym utrwalanie na zdjęciach klimatycznych miejsc i ulotnych chwil sprawia przyjemność, a pokazanie swoich dzieł innym dostarcza satysfakcję.

Celem konkursu jest propagowanie miejsc wartych zobaczenia. Zabytki, pejzaże, kościoły, pomniki, klimatyczne uliczki, zdjęcia z miast i miasteczek, to wszystko może być tematem zdjęć. Konkurs " Polska na fotografiach!" podzielony jest na dwie tury. Pierwsza tura potrwa do końca maja 2018, a uczestnicy cyklicznie, co miesiąc mogą zgłaszać swoje zdjęcia do konkursu, w każdym miesiącu walcząc o miejsce w finale. Natomiast druga, finałowa tura odbędzie się w czerwcu 2018 roku.

Na zwycięzcę konkursu czeka nagroda główna – aparat fotograficzny, a na uczestników finału prestiżowe tytuły Laureatów Konkursu Polska na fotografiach!

Więcej na temat konkursu na stronie: www.lubiezwiedzac.pl

 

Karolina Kozieł

Fot. www.lubiezwiedzac.pl

Uwiecznij miasto na fotografiach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się