:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

W drodze do szpitala zaczęła rodzić. Pomogli policjanci

Interwencja, drodze szpitala zaczęła rodzić Pomogli policjanci - zdjęcie, fotografia

Do Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach zadzwonił mężczyzna, prosząc o szybką pomoc, gdyż jadąc z Dęblina do szpitala w Kozienicach, jego żona zaczęła rodzić. Z pomocą natychmiast pospieszyli kozieniccy policjanci.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 9 lipca po godz. 22. Pan Janusz z Dęblina wiózł do szpitala swoją żonę Marzenę. Kobiecie w czasie drogi odeszły wody. W obawie o możliwość szybkiego dotarcia na porodówkę, w połowie drogi mężczyzna zadzwonił do Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach z prośbą o pomoc, ponieważ jego żona zaczęła rodzić. Kozieniccy policjanci sierż. szt. Cezary Abramczyk i post. Erwin Komisarski, natychmiast ruszyli z pomocą i zaczęli pilotować małżeństwo do szpitala. Dzięki profesjonalnej i bezpiecznej eskorcie przez 20 km, rodząca szybko dotarła do szpitala. Kobieta od razu trafiła na oddział porodowy. Kilka godzin później na świat przyszedł chłopczyk.

Po godzinie 3. w nocy szczęśliwy tata przyjechał do Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach i podziękował policjantom za okazaną pomoc. Szczęśliwy tata pokazał też zdjęcia swojego zdrowego synka.

 

Źródło: KWP Radom/mł. asp. Ilona Tarczyńska/AC

W drodze do szpitala zaczęła rodzić. Pomogli policjanci komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się