:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C słabe opady deszczu

W naszym mieście rozbłysła świąteczna iluminacja! [FOTO]

W sobotę, 9 grudnia na placu Corazziego w Radomiu uroczyście uruchomiono świąteczną iluminację.

 

Podobnie jak w poprzednim roku, w odpaleniu świątecznych dekoracji uczestniczyły tłumy radomian. Wszystkich zgromadzonych przed Urzędem Miasta powitał prezydent Radosław Witkowski.

-  Bardzo się cieszę, że tak wiele osób przyszło dziś na deptak, by poczuć atmosferę zbliżających się świąt. Jestem przekonany, że tegoroczna dekoracja przypadnie Państwu do gustu i dodatkowo zachęci do udziału we wszystkich wydarzeniach zaplanowanych w najbliższym czasie na ulicy Żeromskiego - mówił gospodarz Radomia.

W tym roku na ulicach naszego miasta pojawiło się kilkaset elementów. Są to m.in. święty Mikołaj przed dwrocem PKP, świetlna fontanna u zbiegu ulic Żerosmkiego i Focha oraz anioł przed kościołem oo. Bernardynów. Na ulicę Żeromskiego powrócił także słynny tunel świetlny. Ponadto miasto zdobią girlandy, przywieszki świetlne oraz choinki. Oczywiście, nie zabrakło nowości. Na placu Corazziego pojawiła się wielka bombka, kolejny św. Mikołaj, miś oraz napis "I <3 Radom".  

 

Małgorzata Stasiak

 

 


W naszym mieście rozbłysła świąteczna iluminacja! [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się