:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

W Radomiu ruszył maraton programowy Prawa i Sprawiedliwości [FOTO]

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej politycy Prawa i Sprawiedliwości zaprezentowali priorytety dla Mazowsza. – Obiecujemy, realizujemy, dotrzymujemy słowa, to jest nasze motto – zapewniał poseł Tomasz Poręba, szef sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości.

 

W konferencji prasowej, zorganizowanej na tarasie widokowym przy ul. Witolda 7, udział wzięli ministrowie, posłowie oraz radni Prawa i Sprawiedliwości.

– Dziś rozpoczynamy coś, co jest dla nas bardzo istotne, tj prezentację naszych propozycji programowych, jeśli chodzi o wymiar samorządowy. Od tego pięknego regionu, jakim jest Mazowsze, zaczynamy maraton programowy Prawa i Sprawiedliwości – mówił w czasie konferencji prasowej szef sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości.

Jak zapowiedział Tomasz Poręba, zmiany te dotyczyć będą przyśpieszenia rozwoju cywilizacyjnego każdego z regionów Polski. 

– Będziemy o  tym mówić  w kolejnych dniach i w kolejnych regionach po to, żeby pokazać  w różnych miejscach Polski, że jest alternatywa dla rządów PO i PSL. Przypomnę, że to właśnie PO i PSL rządzi w 15 z 16 województw. Uważamy, że można rządzić lepiej, skuteczniej, a przede wszystkim odważniej – dodał poseł.

Jedynym województwem, w którym władzę sprawuje PiS, jest województwo podkarpackie

– Będziemy starać się pokazywać przykład Podkarpacia, gdzie mamy swój samorząd i gdzie ostatnie trzy lata mamy naprawdę bardzo mocne przyspieszenie rozwoju. To właśnie dzięki harmonijnej, zgodnej, dobrej współpracy z rządem. Mając marszałka z PiS, unikamy tej agresji, tego ciągłego kwestionowania naszych pomysłów programowych przez totalną opozycję – podkreślał szef sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości.

Priorytety dla Mazowsza, czyli najważniejsze zadania, które będą realizowane w województwie mazowieckim przez polityków Prawa i Sprawiedliwości to: budowa południowej obwodnicy, budowa mazowieckiego odcinka autostrady A2, modernizacja linii kolejowej Warka – Radom, budowa Elektrowni Ostrołęka, budowa mazowieckich odcinków dróg S17, S7, Via Baltica.

W czasie spotkania z dziennikarzami politycy Prawa i Sprawiedliwości zgodnie podkreślali, że Mazowsze wymaga zrównoważonego rozwoju, o czym zapomina koalicja PO-PS, przekazując dziś większość środków do Warszawy czy do Płocka. Zadeklarowali, że po wygranych wyborach powyższa sytuacja ulegnie zmianie i środki na Mazowszu będą dzielone równo i sprawiedliwie. 

W Radomiu ruszył maraton programowy Prawa i Sprawiedliwości [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się