:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

Wiceprezydent Jerzy Zawodnik: Szpitalny Oddział Ratunkowy funkcjonuje normalnie

Ważne, Wiceprezydent Jerzy Zawodnik Szpitalny Oddział Ratunkowy funkcjonuje normalnie - zdjęcie, fotografia

Wiceprezydent Jerzy Zawodnik odpowiada na Facebooku na zarzuty ministra Wojciecha Skurkiewicza, dotyczące sytuacji na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Radomskiego Szpitala Specjalistycznego.

 

Poniżej publikujemy treść całego wpisu: 

Szpitalny Oddział Ratunkowy Radomskiego Szpitala Specjalistycznego funkcjonuje normalnie. Wbrew temu, co mówi minister Wojciech Skurkiewicz, oddział dyżuruje codziennie.

Owszem, podobnie jak w całej Polsce brakuje lekarzy i zdarzają się pojedyncze sytuacje, kiedy np. na zmianę opatrunku kierujemy do szpitala na Józefowie. Ale w przypadkach zagrożenia zdrowia lub życia wszyscy pacjenci są przyjmowani – jeszcze raz podkreślam – codziennie. 

Od ministra Skurkiewicza jako przedstawiciela rządu oczekuję uspokojenia sytuacji w służbie zdrowia, od kandydata na prezydenta kompleksowego spojrzenia na radomską służbę zdrowia, a od członka Rady Społecznej pomocy szpitalowi. Tymczasem, jak się okazało, minister Skurkiewicz, będąc członkiem Rady Społecznej szpitala, dziś po raz pierwszy spotkał się z dyrektorem miejskiej lecznicy.

Od pana Wojciecha Skurkiewicza jako człowieka oczekuję natomiast, że nie będzie kłamał i wzbudzał niepokojów społecznych.

Wiceprezydent Jerzy Zawodnik: Szpitalny Oddział Ratunkowy funkcjonuje normalnie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się