:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

WiewiórINKA w Radomiu

Kiedy: 2018-09-16 , godzina: 12:00 | Gdzie: Deptak na Żeromskiego

Inne, WiewiórINKA Radomiu - zdjęcie, fotografia

WiewiórINKA podróżuje po Polsce i promuje Inowrocław. W najbliższą niedzielę odwiedzi Radom.

Inowrocławska maskotka WiewiórINKA wyruszyła w podróż pociągiem, której nie odbyła jeszcze żadna wiewiórka w historii. Jeździ po całym kraju, aby odwiedzić sto polskich miast z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W taki sposób bohaterka akcji będzie opowiadała o Inowrocławiu, zapraszając do odwiedzenia tego uzdrowiskowego miasta.

WiewiórINKA odbyła już sześć weekendowych podróży, podczas których odwiedziła m.in. Warszawę, Łódź, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Sopot, Malbork, Częstochowę, Katowice, Opole, Bielsko-Białą, Szczecin, Olsztyn, Białystok i 52 innych polskich miast.

Już teraz pakuje się, aby wyruszyć w kolejną podróż. Maskotka planuje w najbliższą sobotę i niedzielę(15 i 16 września) odwiedzić: Łańcut, Rzeszów, Dębicę, Tarnów, Bochnię, Kraków, Skarżysko-Kamienną, Radom, Piaseczno, Kutno.

WiewiórINKA odwiedzi Radom w najbliższą niedzielę, 16 września i spotka się z mieszkańcami i turystami w godzinach 12:00–12:50 na deptaku na Żeromskiego.

WiewiórINKA ma też swój profil na Facebooku. Tam opowiada o mieście, o Solankach oraz ciekawostkach z miasta. Co pewien czas ogłasza również konkursy, w których można wygrać miejskie gadżety. WiewiórINKA nagrywa również swoje filmy i publikuje relacje z odwiedzonych już miast.

 

Źródło i foto: Inowrocławska Lokalna Organizacja Turystyczna

WiewiórINKA w Radomiu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się