:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C umiarkowane opady deszczu

Włamał się do pomieszczeń gospodarczych szpitala, a skradzione rzeczy przekazał paserowi

Kronika kryminalna, Włamał pomieszczeń gospodarczych szpitala skradzione rzeczy przekazał paserowi - zdjęcie, fotografia

32-letni mieszkaniec Radomia włamał się do pomieszczeń gospodarczych szpitala i skradzione przedmioty warte kilka tysięcy złotych przekazał paserowi. Obydwaj wpadli w ręce policji.

32-latek włamał się do pomieszczeń gospodarczych jednego ze szpitali na terenie miasta. Łupem sprawcy padły różne przedmioty m.in. kosy spalinowe i piły.

W niedługim czasie od zdarzenia zatrzymali nie tylko sprawcę kradzieży, ale także pasera. 32-latek kradzione przedmioty przekazał 27-latkowi, który miał je sprzedać. Nie udało się – obaj trafili w ręce funkcjonariuszy. Policjanci odzyskali skradzione mienie i przekazali właścicielowi.

Zatrzymani usłyszeli zarzuty. Starszy z nich odpowie za kradzież z włamaniem, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast młodszy - za paserstwo i grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Włamał się do pomieszczeń gospodarczych szpitala, a skradzione rzeczy przekazał paserowi komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się