:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe opady deszczu

Wojciech Skurkiewicz podsumował kampanię wyborczą [FOTO]

Dziś Wojciech Skurkiewicz uroczyście zakończył swoją kampanię wyborczą. Kandydat PiS na prezydenta Radomia podziękował swojej drużynie za wsparcie oraz zachęcił radomian do wzięcia udziału w drugiej turze wyborów samorządowych.

 

Konferencja prasowa odbyła się na tarasie widokowym przy ul Witolda 7.

- Spotykamy się w miejscu szczególnym i symbolicznym. To właśnie tu, w tym miejscu, na dachu Radomia, zaczynaliśmy naszą drogę do zwycięstwa, drogę do sukcesu, drogę do zmian w naszym pięknym Radomiu. To tutaj po raz pierwszy spotkałem się z Państwem i przekazywałem informację, że będę startował w wyborach na urząd prezydenta Radomia - rozpoczął Wojciech Skurkiewicz. 

Jak podkreślił, dziś przyszedł czas na podziękowania. 

- Dziś za nami wiele miesięcy wyborczej rywalizacji, wiele miesięcy trudu i znoju, wielu miesięcy rozmów, dyskusji, spotkań, podczas których uścisnęliśmy dziesiątki tysięcy rąk pięknych, wspaniałych, dumnych mieszkańców Radomia. Bardzo chciałbym podziękować mojej drużynie, tym osobom, które są tutaj razem ze mną i które bardzo ciężko pracowały w mojej kampanii wyborczej. Bardzo Wam dziękuje za Wasze zaangażowanie, za wszystkie ciepłe słowa oraz za zaufanie, którym mnie obdarzyliście - mówił kandydat PiS na prezydenta Radomia. 

Podziękowania zostały skierowane m.in. do osób, które udzieliły mu wsparcia w ciągu ostatnich dwóch tygodni, do osób, które startowały w wyborach do Rady Miejskiej w Radomiu, do sztabowców oraz do wolontariuszy. Wojciech Skurkiwicz podziękował wszystkim radomianom, którzy oddali na niego głos oraz tym wszystkim, którzy nie zdecydowali się go poprzeć w I turze 21 października.

- Była to motywacja do tego, żeby dalej pracować i podejmować wyzwania w kolejnych miejscach - dodał Wojciech Skurkiewicz.

Na zakończenie swojej kampanii wyborczej kandydat PiS na prezydenta Radomia zaapelował do radomian o wzięcie udziału w drugiej turze wyborów samorządowych.

- Chciałbym jeszcze raz wszystkich zaprosić, aby jeszcze raz zagłosowali w wyborach samorządowych 4 listopada. Aby poszli do urn wyborczych i oddali głos na przyszłość Radomia, na zmiany, rozwój, na to aby Radom stał się wreszcie pięknym, dumnym, kwitnącym miastem - podsumował Wojciech Skurkiewicz.

Wojciech Skurkiewicz podsumował kampanię wyborczą [FOTO] komentarze opinie

  • Prawy - niezalogowany 2018-11-02 19:01:49

    Co do Platformy Obywatelskiej z którą związany jest Witkowski - efekty ich rządów w Polsce były słabe, jeśli chodzi o rząd PO-PSL to wejdź na portal TVP INFO i posłuchaj szokujących taśm, gdzie marszałek województwa zachodniopomorskiego z PO mówi, że rząd Donalda Tuska to banda debili, którzy na niczym się nie znają - chyba nie trzeba więcej dowodów, aby nie ufać PO niż taka opinia ich ważnego polityka. I rzeczywiście rządy PO w skali kraju charakteryzowały się wysokim deficytem budżetowym mimo rosnących podatków i opłat (około 20 podatków i opłat wprowadzili lub podnieśli) i dużej skali prywatyzacji (a właściwie wyprzedaży, bo często sprzedawano przedsiębiorstwa za dość niewielkie pieniądze), a przy tym brak było pieniędzy na wiele potrzebnych celów, na które zdobył pieniądze od mafii VAT-owskich i zagranicznych koncernów nie płacących dotąd prawie w ogóle podatku CIT rząd Prawa i Sprawiedliwości/Zjednoczonej Prawicy. Trudno więc spodziewać się, że rządy polityka PO w Radomiu lub rządy ideowo związanego z PO jakim jest Bogdan Wenta w Kielcach będą dużo lepsze.

Dodajesz jako: Zaloguj się