:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C bezchmurnie

Wpadł w ręce policji po tym, jak ukradł z auta damską torebkę

Kronika kryminalna, Wpadł ręce policji ukradł damską torebkę - zdjęcie, fotografia

Funkcjonariusze z Komisariatu II Policji w Radomiu zatrzymali 51-latka, który wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej, zabrał z jej auta torebkę. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Do zdarzenia doszło w piątek, 13 na jednym z parkingów na ulicy Grzecznarowskiego. Pokrzywdzona wysiadła na chwilę z auta i pozostawiła na siedzeniu pasażera torebkę. Wykorzystując jej nieuwagę, mężczyzna przez uchylone okno pojazdu marki mercedes zabrał damską torebkę z zawartością portfela, dokumentów i karty bankomatowej. Kobieta zorientowała się, że została okradziona, gdy zobaczyła po chwili uciekającego mężczyznę.

Zobaczyli to również policjanci z KP II, którzy byli w pobliżu. Funkcjonariusze natychmiast interweniowali i po krótkim pościgu zatrzymali 51-letniego mieszkańca Radomia, a także odzyskali skradzioną torebkę. Mężczyzna odpowie teraz za kradzież, a za przestępstwo to grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

- Takich sytuacji można uniknąć. Zdarza się, że nie  zamykamy samochodu, bo tylko na chwilę np. wyjdziemy z auta, czy idziemy do sklepu.  To właśnie takie momenty wykorzystują złodzieje. Nic tak nie kusi złodzieja jak pozostawione na widocznym miejscu saszetki, torebki czy nesesery. Apelujemy o ostrożność - informuje Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Wpadł w ręce policji po tym, jak ukradł z auta damską torebkę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się