:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C bezchmurnie

Wybieramy Bibliotekarza Roku

Inne, Wybieramy Bibliotekarza - zdjęcie, fotografia

Co roku Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu wyróżnia jednego spośród swoich pracowników merytorycznych, przyznając w Dzień Bibliotekarza i Bibliotek tytuł Bibliotekarza Roku.

Czytelniku, Ty też masz wpływ na docenienie pracy swojego ulubionego bibliotekarza!

Pracownicy MBP, którzy odznaczają się wysokim profesjonalizmem pracy, cenią dobre relacje z czytelnikami, podnoszą kwalifikacje oraz wykazują się wyjątkową aktywnością zawodową mogą zostać zgłoszeni do konkursu o tytuł Bibliotekarza Roku. Jest to jedna z form nagród pracowniczych, na którą duży wpływ ma Państwa ocena. To w końcu od zadowolenia użytkowników, często zależy powodzenie zawodowe bibliotekarzy.

Jeśli uważasz, że któryś z bibliotekarzy, pracujących w bibliotece wyróżniał się w ubiegłym roku szczególną aktywnością i kreatywnością zgłoś jego kandydaturę. 

Do tytułu Bibliotekarza Roku 2018 można zgłaszać osobiście w każdej filii i agendzie Biblioteki, w sekretariacie, pocztą tradycyjną (Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu, ul. J. Piłsudskiego 12, 26-600 Radom; z dopiskiem „Bibliotekarz Roku″) lub elektroniczną ([email protected]). Wystarczy wypełnić formularz z krótkim uzasadnieniem swojej propozycji i przekazać go w dowolny sposób.

MBP czeka na zgłoszenia do 5 maja 2018 r.

Nagrodę Bibliotekarza Roku ufundował wspierający radomską książnicę Czesław Kruk, przedsiębiorca i polonijny mecenas kultury.

Szczegółowe zasady przyznawania tytułu Bibliotekarza Roku oraz karta zgłoszeniowa do pobrania znajdą Państwo na stronie: 

http://mbpradom.pl/index.php/2-nieskategoryzowane/1164-bibliotekarz-roku-2019


Wybieramy Bibliotekarza Roku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się