:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe opady deszczu

Wybory 2018. Sprawdź, kto będzie rządził w poszczególnych gminach. Znamy listę radnych

Powiat Radomski, Wybory Sprawdź będzie rządził poszczególnych gminach Znamy listę radnych - zdjęcie, fotografia

Znamy oficjalne wyniki wyborów samorządowych do rad miast i gmin powiatu radomskiego. Sprawdź, które ugrupowanie będzie rządziło samodzielnie, a gdzie potrzebne będzie nawiązywanie koalicji.

Rada Miasta Skaryszew

Mirosław Sienkiewicz, Justyna Grys, Tomasz Madej, Anna Borkowicz, Piotr Woźniak, Jan Jeżmański, Leszek Skórnicki, Waldemar Łukasiewicz, Krzysztof Chojnacki, Dorota Czarkowska, Robert Kupidura, Danuta Zięba, Piotr Jankowski, Piotr Domagała, Tomasz Kicior.

Podział mandatów według ugrupowań:

PiS – 8

KW OSP Skaryszew – 2

KWW Bezpartyjna Gmina Skaryszew – 5

Rada Miasta Iłża

Jacek Kucharski, Agnieszka Sępioł-Pietrzykowska, Agnieszka Okruta, Agnieszka Kaczmarzyk, Cezary Ziembicki, Zenon Krzyczkowski, Adam Kurek, Mirosław Barszcz, Marek Adamus, Rafał Słomka, Krzysztof Stępień, Grzegorz Pączek, Jan Ziomek, Anna Mirota, Andrzej Fiołna.

Podział mandatów według ugrupowań:

PSL – 2

PiS – 4

KWW Iłża 2039 – 6

KWW Wspólnie Dla Gminy i Miasta Iłża – 3

Rada Gminy Gózd

Dariusz Dąbrowski, Krzysztof Bujak, Małgorzata Knieć, Jan Wasiak, Artur Stanios, Waldemar Żaczek, Zuzanna Pionka, Marcin Linowski, Agnieszka Wójcicka, Janusz Niezgoda, Agnieszka Domagała, Artur Żaczek, Sławomir Węgliński, Andrzej Kamiński, Łukasz Podsiadły.

Podział mandatów według ugrupowań:

PSL– 4

PiS – 9

KWW Wspólnota Mieszkańców – 1

KWW Pokora – 1

Rada Gminy Jedlnia-Letnisko

Michał Jaśkiewicz, Monika Dąbrowska, Adam Mąkosa, Mieczysław Kaim, Jan Krakowiak, Beata Bartkiewicz, Robert Borkowski, Katarzyna Baran, Lech Zgutka, Bożena Grad, Sylwia Moskwa, Monika Podsiadła, Stanisław Kołtun, Łukasz Mierzejewski, Jerzy Szczęsny.

Podział mandatów według ugrupowań:

PiS – 7

KWW Aktywny Samorząd – 1

KWW Razem Dla Gminy – 7

Rada Miasta Pionki

Paweł Abramowicz, Zbigniew Belowski, Dawid Jaroszek, Włodzimierz Szałabaj, Paweł Kobylas, Piotr Nowak, Kamil Panufnik, Wojciech Maślanek, Krzysztof Bińkowski, Iwona Wydmuch, Anna Wierzycka, Grzegorz Wąsik, Tomasz Łyżwa, Wioletta Grzywacz, Stanisław Pacan.

Podział mandatów według ugrupowań:

PSL – 1

PiS – 5

KWW Niezależny – 1

KWW Roberta Kowalczyka Stawiam Na Pionki – 6

KWW Zgoda i Zaufanie – 1

KWW Zbigniewa Belowskiego Centralna Kolonia – 1

Rada Gminy Pionki

Rafał Grzybowski, Wiesław Cybulski, Roman Chrzanowski, Dariusz Gonciarz, Łukasz Mścichecki, Grzegorz Krajewski, Piotr Gębczyk, Sławomir Słomka, Sebastian Sałek, Tomasz Wróbel, Konrad Dąbrowski, Michał Mróz, Elżbieta Woźniak, Grażyna Pachocka, Piotr Krakowiak.

Podział mandatów według ugrupowań:

PSL – 5

PiS – 3

KWW Dariusza Gonciarza – 2

KWW Mirosława Ziółka – 4

KWW Grzegorza Krajewskiego – 1

Rada Gminy Jastrzębia

Cezary Pietruszewski, Danuta Boniecka, Teresa Michalska, Marcin Mąkosa, Wiesław Dróżdż, Hanna Cenclewicz, Robert Wojdat, Józef Tomalski, Marek Nosal, Feliks Warchoł, Marcin Pasek, Ewa Banach, Walenty Buzor, Teodozja Borowska, Krzysztof Golec.

Podział mandatów według ugrupowań:

PiS – 9

KWW Razem Dla Gminy Jastrzębia – 5

KWW Teraz My Młodzi Niezależni – 1

Rada Gminy Jedlińsk

Ewa Ofiara, Robert Rędzia, Łukasz Kurek, Zbigniew Dobosz, Magdalena Trzmiel-Wieteska, Patrycja Bartula-Jakubowska, Maciej Makulski, Tomasz Plewiński, Lidia Żurowska, Dariusz Lipiński, Waldemar Dabiński, Barbara Kołodziejska, Janusz Mazurek, Marcin Drewnowski, Wojciech Kowalczyk.

Podział mandatów według ugrupowań:

PSL – 3

PiS – 8

KWW Agaty Nowakowskiej – 4

Rada Gminy Zakrzew

Grzegorz Leszczyński, Tadeusz Pikiewicz, Robert Bukowski, Aneta Pytka, Leszek Kurkiewicz, Beata Wilk, Roman Stępień, Magdalena Wieczorek, Grzegorz Mastalerz, Zofia Machnikowska, Halina Lewandowska, Krystyna Stachura, Mateusz Jaworski, Marek Jemioł, Janusz Stawczyk.

Podział mandatów według ugrupowań:

PiS – 10

Prawica Rzeczypospolitej – 1

KW Forum Samorządowe – 4

Rada Gminy Przytyk

Marek Kościowski, Robert Bienias, Nikodem Jędrzejewski, Zdzisław Janowski, Ewa Olszewska, Teodozja Kowalczyk, Sylwester Podymniak, Robert Dygant, Barbara Barszcz, Wiesław Soból, Adam Smagowski, Dariusz Grotek, Agnieszka Drabik, Krzysztof Wlazło, Tomasz Drabik.

Podział mandatów według ugrupowań:

PSL – 2

PiS – 2

KWW Dariusza Wołczyńskiego – 11

Rada Gminy Wolanów

Teresa Pankowska, Marek Ferens, Edward Pysiak, Marek Małysa, Marek Kraszewski, Andrzej Szatan, Rafał Czubak, Czesław Gac, Diana Gibała, Jacek Murawski, Marcin Ciężkowski, Mirosław Furczyński, Jolanta Gutkowska, Barbara Pucuła, Ewa Stanik.

Podział mandatów według ugrupowań:

PSL – 6

PiS – 7

KWW Mieszkańców Franciszkowa – 1

KWW Czesława Golińskiego – 1

Rada Gminy Kowala

Agata Kicior, Dariusz Parszewski, Tomasz Odzimek, Jolanta Suligowska, Jan Fryszkowski, Jan Malmon, Barbara Kołodziejczyk, Agnieszka Rola, Dariusz Chruślak, Krystyna Grzyb, Jarosław Słomka, Jolanta Pszczoła, Krzysztof Farbiś, Marcin Jakubiak, Paweł Lis.

Podział mandatów według ugrupowań:

PSL – 3

PiS – 6

KWW Dariusza Bulskiego – 1

KWW Sławomira Stanika Rozwój – 5

Rada Gminy Wierzbica

Damian Zielonka, Karol Lech, Damian Czarnecki, Tomasz Ziółczyński, Marek Matejski, Łukasz Kuźdub, Mariusz Szyszka, Kamil Nogaj, Małgorzata Winiarska, Marek Szczepiński, Jerzy Kaluga, Kazimierz Szczęsny, Sławomir Lisek, Agnieszka Włoskowicz, Damian Tomczyk.

Podział mandatów według ugrupowań:

PSL – 7

PiS – 2

KWW Pokolenia Razem – 1

KWW Alternatywa dla Gminy Wierzbica – 3

KWW Dariusza Myśliwca – 2

Wybory 2018. Sprawdź, kto będzie rządził w poszczególnych gminach. Znamy listę radnych komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się