:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C bezchmurnie

Wygraj wyjątkową książkę! [KONKURS]

Konkurs, Wygraj wyjątkową książkę! [KONKURS] - zdjęcie, fotografia

Portal i dwutygodnik Twój Radom wraz z wydawnictwem Czwarta Strona przygotował dla Państwa konkurs.

Do wygrania są wyjątkowe książki.

Przedstawiamy opisy proponowanych pozycji:

"Ja chyba zwariuję!" Agata Przybyłek - Nina ma dwójkę dzieci i byłego męża. Tak jak żywioł powietrza, jest silna i niezależna, jednak nie ze wszystkim zawsze daje sobie sama radę. Zresztą kto by dawał, gdy w pracy atakuje cię szalony pacjent, twój były jest wiecznym nastolatkiem, mamusia znajduje ci nowego męża na portalu randkowym, a ty w dodatku potrącasz autem nauczycielkę swojego dziecka? Na szczęście Nina może liczyć na wsparcie rodziny oraz przystojnego kolegi z pracy, psychiatry Jacka. Na nieszczęście obydwoje mają ten sam problem – nadopiekuńcze rodzicielki. Podczas gdy mama Niny cieszy się, że córka wreszcie się zakochała, mama Jacka nie jest zachwycona faktem, że syn z kimś się umawia. Tylko jak tu sabotować związek swojej dorosłej pociechy?

"Cała przyjemność po mojej stronie" Natalia Sońska - W cukierni „Słodka” już od progu pachnie wanilią i sernikiem. Jagoda piecze i ozdabia słodkości, wkładając w to całe serce. Regularnie do „Słodkiej” zagląda Tomasz – czy to zasługa pysznego sernika, czy zamkniętemu w sobie wdowcowi wpadła w oko autorka jego wyjątkowej receptury? Jagoda zaczyna dostrzegać, że łączy ją z sympatycznym Tomkiem podobne poczucie humoru, a tematów do rozmów nigdy nie brakuje. Czy dzięki pogawędkom przy ciastku kobieta przestanie myśleć o czekającym ją rozwodzie i otworzy się na nowe uczucie? Jak zaufać kolejnemu mężczyźnie, gdy jeszcze nie ostygły wspomnienia zdrad męża?

"Koszmary zasną ostatnie" Rober Małecki - Mroźny luty 2017 roku. Podczas śnieżnej zawieruchy Marek Bener rozpoczyna poszukiwania ofiary mobbingu i chorującego na depresję Jana Stemperskiego. Mężczyzna zapewne targnął się na życie, dlatego dziennikarz zamierza szybko odnaleźć jego zwłoki i rozbroić własną, wciąż tykającą bombę problemów. Parę miesięcy wcześniej dostał zdjęcie, które zrujnowało go psychicznie, a teraz trzyma w rękach kolejne. Owładnięty strachem i sparaliżowany niemocą powinien stanąć do walki, której stawką będzie prawda o losie jego zaginionej żony. Ale Bener sam już nie wie, czy – w obliczu nowych faktów – woli poznać tę prawdę, czy śnić wciąż na nowo te same koszmary…

"Kopia doskonała" Małgorzata Rogala - Dominika otrzymuje zlecenie wyjazdu do Lyonu w celu skopiowania jednego z obrazów. Po skończonej pracy obraz znika, a kopistka nie wraca do Polski. Gdy jej babcia otrzymuje zdjęcie wnuczki na tle słynnego lyońskiego muralu, jest przekonana, że to zakamuflowana wiadomość. Prosi o pomoc Celinę – początkującą prywatną detektyw. Celina wie, że decydując się na pomoc,będzie zmuszona do walki ze swoimi fobiami i pokonania traumy, której doznała dwa lata wcześniej. Mimo to podąża śladami kopistki. Ciągle jednak ktoś jest o krok przed nią. Żeby tego było mało, śladem Celiny podąża pewien tajemniczy mężczyzna…

 

Aby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy:

1. Zalajkować nasz fanpage twojradom.pl.

2. Napisać w komentarzu pod TYM artykułem na Facebooku tytuł książki, którą chciałbyś otrzymać.

3. Udostępnić TEN artykuł na swojej tablicy Facebooka.

 

UWAGA! Wyniki ogłosimy w czwartek, 28 czerwca o godz. 8:30 na Facebooku.


Wygraj wyjątkową książkę! [KONKURS] komentarze opinie

 • Anna Bystrzanowska 2018-06-24 18:45:18

  "Ja chyba zwariuję" Agata Przybyłek

 • gość 2018-06-24 19:42:10

  " Ja chyba zwariuję" Agata Przybyłek

 • Paulina Woźniak 2018-06-24 20:42:52

  "Ja chyba zwariuje" Agata Przybyłek

 • gość 2018-06-24 21:34:12

  "Kopia doskonała" Małgorzata Rogala

 • Gość Jola Radom - niezalogowany 2018-06-25 01:31:58

  "Kopia doskonała" Małgorzata Rogala

 • Kasia Kacpura - niezalogowany 2018-06-25 06:16:24

  Cała przyjemność po mojej stronie" Natalia Sońska

 • Anna Maciejewska - niezalogowany 2018-06-25 09:38:43

  "Ja chyba zwariuję!" Agata Przybyłek

 • Ania - niezalogowany 2018-06-26 22:48:22

  Ja chyba zwariuje Agata Przybylek

 • Gość - niezalogowany 2018-06-27 22:44:24

  Koszmary zasną ostatnie Rober Małecki

 • Iza - niezalogowany 2018-06-27 22:47:00

  Koszmary zasną ostatnie" Rober Małecki

Dodajesz jako: Zaloguj się