:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C słabe opady deszczu

Wyjątkowa oferta sklepu Dora Przysucha

Materiał sponsorowany, Wyjątkowa oferta sklepu Przysucha - zdjęcie, fotografia

Dobrze prosperujące gospodarstwo domowe to szczęśliwa rodzina. Aby jednak gospodarstwo funkcjonowało właściwie, konieczne jest zapewnienie właściwego sprzętu. Jako że upały dają w kość pełną parą, a lista seriali do obejrzenia nieustannie rośnie – telewizor i lodówka przodują wśród wyposażenia, bez którego nie wyobrażamy sobie naszego mieszkania. Szeroki wybór oraz profesjonalną poradę jest w stanie zaoferować sklep Max Elektro Dora pod adresem Przysucha, ul. Krakowska 62.

Predyspozycje by skraść serce domowników posiada 40 calowy telewizor Manta LED 4004 T2 PRO, gwarantujący obraz w wysokiej rozdzielczości. Co więcej, został sklasyfikowany jako produkt klasy A. Oglądanie filmów oraz ulubionych programów jeszcze nigdy nie było przyjemniejsze. Prócz standardowego spożytkowania telewizora na rzecz ulubionych kanałów, warto zainteresować się funkcją podłączenia np.: Netflixa i rozkoszowania się serialami na dużym ekranie. Zwłaszcza że wielkość obrazu jest nieporównywalna. Podobnie jak uczucie posiadania własnego, prywatnego kina.

 

O ile presja wyboru właściwej lodówki staje ością w gardle wraz z nieustającymi falami upałów, to niewątpliwie sklep Max Elektro Dora pod adresem Przysucha na ul. Krakowskiej 62 z pewnością będzie mógł zaoferować szeroką gamę produktów oraz profesjonalną poradę pracowników. Jednym z flagowych produktów sklepu Max Elektro jest chłodziarko-zamrażarka Kernau KFRC 18161 NF X o ogromnej pojemności lodówki sięgającej aż do 231 litrów oraz 87 litrów w przypadku zamrażarki. Można również uniknąć dzięki niej zagnieżdżania się irytującego lodu i śladów mrozu. Dogodnym rozwiązaniem jest decyzja dokonania zakupu na raty i w tym przypadku, sklep Max Elektro oferuje wyjątkową promocję czwartkową o nazwie „Czwartkowe raty”. Specyfika akcji polega na zaoferowania spłaty 20 rat przy oprocentowaniu 0%. Wszystko to i jeszcze więcej znajduje się w sklepie Max Elektro Dora na ul. Krakowskiej 62.

 

Dane kontaktowe:

Max Elektro, Przysucha, ulica Krakowska 62

Facebook, maxelektro.pl

Tel.: 733 595 143, Email: [email protected]

Wyjątkowa oferta sklepu Dora Przysucha komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się