:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C słabe opady deszczu

Wyłączenie sygnalizacji świetlnej na 25 Czerwca

Komunikaty i ogłoszenia, Wyłączenie sygnalizacji świetlnej Czerwca - zdjęcie, fotografia

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z koniecznością naprawy sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniach ulicy 25 Czerwca z ulicami Słowackiego i Sienkiewicza, od środy, 15 maja 2018 roku od około godziny 9:30 aż do odwołania zostanie ona wyłączona.

Do czasu ustalenia przyczyny powtarzających się ostatnio awarii sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniach ulic 25 Czerwca i Słowackiego oraz 25 Czerwca i Sienkiewicza (są one ze sobą skoordynowane) oraz usunięcia usterek sygnalizacja świetlna w obu miejscach musi zostać wyłączona. Roboty naprawcze mogą potrwać nawet kilka dni.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu, żeby w miarę możliwości starali się omijać ten rejon innymi drogami. Sugerowane objazdy dla pojazdów wyjeżdżających z ulic podporządkowanych przebiegają następującymi trasami:

- dla wyjeżdżających od strony Urzędu Miejskiego: jednokierunkową ulicą Żeromskiego do 25 Czerwca;

- dla wyjeżdżających od strony katedry: ulicami Mickiewicza i Waryńskiego do 25 Czerwca;

- dla wyjeżdżających od strony Glinic: ulicami Giserską, Metalową, Lubelską i Żeromskiego lub ulicami Zagłoby, Cymerysa-Kwiatkowskiego, aleją Grzecznarowskiego, Dowkontta, Poniatowskiego i Beliny-Prażmowskiego.

Wyłączenie sygnalizacji może spowodować również kilkuminutowe opóźnienia w kursowaniu autobusów miejskich, zwłaszcza wyjeżdżających z podporządkowanych ulic Słowackiego i Sienkiewicza (1, 2, 3, 4, 5, 10, 14, 15, 19).

 

Źródło: MZDiK Radom

Wyłączenie sygnalizacji świetlnej na 25 Czerwca komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się