:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C słabe opady deszczu

Wystawa Interaktywna MÓZG 2018. Ruszyły zapisy

Edukacja, Wystawa Interaktywna MÓZG Ruszyły zapisy - zdjęcie, fotografia

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu i Szkolny Ośrodek Kariery działający przy szkole zapraszają na interaktywną wystawę pt. MÓZG 2018 "Nie daj się zmanipulować".- Warto oswoić myśl, że wszyscy i wszystko na nas wpływa. Jak wpływa, jak nami nieświadomie lub świadomie manipuluje? Tego możecie się dowiedzieć z Wystawy Interaktywnej MÓZG 2018, na która zapraszamy tuż po feriach - zachęca do udziału Paweł Wolski z ZST. 

Tradycyjnie wystawa jest organizowana w Zespole Szkół technicznych w Radomiu przy ul. Limanowskiego 26/60. Ekspozycję będzie można podziwiać od 29 stycznia do 9 lutego w godzinach od 9:00 do 14:00. 

Uczestnictwo w wystawie jest nieodpłatne. Są jednak dwa warunki: trzeba dokonać rejestracji poprzez stronę internetową http://zst-radom.edu.pl/rejestracja celem rezerwacji terminu oraz godziny przybycia. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Ponadto, każda osoba, chcąca zwiedzić wystawę, musi mieć przy sobie 1 złotówę w monecie. 

- Osoby, które nie pokażą nam przy wejściu 1 złotówki, nie będą mogły uczestniczyć w wystawie - dodaje Paweł Wolski. 

Wystawa skierowana jest do uczniów klas gimnazjalnych.

Zachęcamy również do obejrzenia relacji z wystawy MÓZG 2017 "Motywacja i Skupienie". Link do artykułu znajduje się TUTAJ.

 


Wystawa Interaktywna MÓZG 2018. Ruszyły zapisy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się